Bakan Ersoy Koronavirüsten Nasıl Korunduğunu Anlattı!

Güncel 3 Nisan, 14:49'de eklendi

Bakan Ersoy Koronavirüsten Nasıl Korunduğunu Anlattı!

Koronavirüsün hızla artarak devam etmesine rağmen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy mesaisine devam ediyor. CNN Türk’e konuk olan Bakan Ersoy, koronavirüsünden nasıl korunduğunu izleyicilere aktardı.

Bakan Ersoy, toplantılarını veya görüşmelerini internet üzerinden gerçekleştirdiklerini söyledi. Bu süreçte Ankara ya da şehir dışına çıkışlarını minimum seviyesine indirdiğini belirtti.

“Devletin Çalışması Lazım!”

Ersoy, bakanlıkta ofis çalışanlarının bir kısmının dijital platformları kullanarak evden çalışmaya başladığını ifade etti. Ersoy, sınırlı sayıda personelle iletişimde olduğunun da altını çizdi. Ersoy şöyle devam etti: “Biz düzenli olarak testlerimizi yaptırıyoruz. Ayrıca düzenli olarak takip ediliyoruz. Şu zamanda bizim ve Devletin çalışması lazım. Çekilemeyiz… Herkes bizden iş bekliyor. Bizler de maksimum seviyede dikkat ediyoruz. İnşallah bu kötü günleri, daha fazla gayret göstererek atlatacağız. Video konferans çok etkili oldu. Artık hiç kaçamak yapamıyorsunuz. Herkes ekranda pürdikkat dinliyor. Konsantrasyon çok arttı. Çok olumlu buldum. Etkili oldu.”

 

Ersoy Müjdeyi Verdi! Askıdaki Personele ‘Kısa Çalışma Ödeneği’

Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, CNN TÜRK’teki “Özel Röportaj” programının canlı yayın konuğuydu. Ersoy, askıdaki personelin merakla beklediği soruya da müjdeli haberi verdi.

Küresel korona virüsü salgını sonrası uzun süredir açıklama yapmayan Ersoy, canlı yayında sessizliğini bozarak soruları yanıtladı.

Küresel korona virüsü salgınının en büyük darbeyi vurduğu turizm sektörü çok zor durumda. Salgın nedeniyle ülke genelinde tüm turizm faaliyetleri durma noktasına geldi. Bu sıkıntılı durumdan askıya alınan personeller de payını aldı.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.