BAKANLIK YURT DIŞI TANITIMLARINI YÜRÜTECEĞİ AJANSI BELİRLEDİ

Güncel 7 Şubat, 10:54'de eklendi

BAKANLIK YURT DIŞI TANITIMLARINI YÜRÜTECEĞİ AJANSI BELİRLEDİ

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye turizminin yurt dışındaki ana ve hedef pazarlarda Halkla İlişkiler için ajans seçimini tamamladı.  Bakanlık, Türkiye turizm markasının Halkla İlişkiler ve tanıtımı Ogilvy İstanbul’u tercih etti.

Ogilvy İstanbul, Türkiye turizminin yurt dışındaki halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütecek. Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, Hem  dünyada hem de ülkemizde edindiğimiz bilgi, beceri ve deneyimlerimizi ülkemizin turizm hedeflerine ulaşması için kullanacağız. Tüm yetkinliklerimizle T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığımızın gösterdiği hedefe  ilerleyecek. Ogilvy İstanbul ekibi olarak aklımızı ve kalbimizi ülkemizin dünyadaki turizm tanıtımı için seferber olacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

KAAN KAVALOĞLU “KENDİNİZİ DAİMA GÜNCELLEMELİSİNİZ”

 

KAAN KAVALOĞLU “KENDİNİZİ DAİMA GÜNCELLEMELİSİNİZ”

Limak Otelleri Grup Başkanı Kaan Kavaloğlu; Başarılı olmak için kendinizi sürekli geliştirmelisiniz diyerek 2019 yılını değerlendirdi.

Hangi Alman tur operatörü şirketleri ile çalışıyorsunuz?

Limak Grubu olarak uzun yıllardır tüm Alman tur operatörleri ile çalışıyoruz.

Otellerinizi diğer otellerden ayıran özellikleri nelerdir, hangi müşteri kitlesine hitap ediyorsunuz?

Biz, Limak Grubu olarak yüzde yüz yerli bir şirketiz. Otellerimizin en önemli özelliklerinin başında standartlarını oturtmuş, kurumsal kimliğe kavuşmuş, profesyonel ve analitik çalışma yapısına sahip, bunun yanında amatör ruhunu kaybetmemiş bir ekibiz diyebiliriz. Fiyat- fayda endeksinde başarılı olmamız sebebiyle, repeat guest yüzdesi oldukça yüksek, eğlenmeyi dinlenmeyi ve aktiviteyi seven, Avrupa ağırlıklı misafir kitlesine sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.