BELEK’TE TAKSİCİLER YOL KESİP EYLEM YAPTI

Güncel 19 Haziran, 16:53'de eklendi

Aldığımız son bilgilere göre Antalya Belek’te Taksiciler eylem yaparak yolu kestiler. Servislerinde mahsur kalan otel personeli akşam vardiyası için otellerine yürüyerek ulaştı.

Sabriye ÇAy – Özel Haber

taksicilerbelekteeylemyapıyor

Yıllardır süre gelen taksicilerle  turizmcilerin bir türlü ortak çözüm üretemediği taşıma sorunu tekrardan alevlendi.  taksiciler otellerin kendilerin iş vermek yerine rent a car’lara iş vermesine ve otellerde rent a car  işletmelerine karşı isyan ederek yolları kesti.

KAYMAKAM GELMEDEN GİTMEYİZ

” Kaymakam gelmeden yolu açmayız” diyen taksiciler yüzünden akşam vardiyasına gidecek otel personeli yolda uzun süre mahsur kaldı. Akşam vardiyası için otel çalışanları yollara düştü, otellerine yürüyerek ulaştı.

 

Kaymakam’ın olay yerine gelmediği son alınan haberler arasında yer alırken, olay yerine jandarmanın geldiği bildirildi.

 

 

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Yusuf Kahraman 19 Haziran 2014

Bela okumamak elde değil bunlara, sadece personel 5 km yürümedi. Uçağına geç kalacak turistlerde yürüdü onca yolu. Kendi ekmek yedikleri kaba tükürüyorlar ama bu kadarını bile anlamayacak kadar paragözler. 5 km lik yola 20 lira, 35 km lik havalimanına 150 tl para istiyorlar. Ondan sonra iş yapamıyoruz. Önce aynaya bakın

ELOCKMAN 20 Haziran 2014

BU ZAMANA KADAR DUZGUN IS YAPSALARDI MILLETI KAZIKLAMASALARDI ISYAN ETMELERINE GEREK BILE KALMAZDI CALISAN PERSONELE BILE KAZIL ATIYORLAR SONRA OTELLERE ISYAN EDIN NIYE RENT CARLARLA CALISIYON