Belek’teki Plajların Tahsis Olayının Perde Arkası

Güncel 13 Aralık, 15:30'de eklendi

Belek’teki Plajların Tahsis Olayının Perde Arkası

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Belek’teki plajların imara açık hale getirilmesine CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak tepki gösterdi. Budak, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u suçladı.

22 otele ait olan plajların imara açık hale getirilmesi hakkındaki olayın etkileri devam ediyor.  CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’dan hesap sordu. Bakan Ersoy’un kendi oteli için otel alanının genişletildiği iddiasında bulundu.  Halk plajının Serik Belediyesi’nin kontrolünde olmasını isteyen Budak, “Antalyalı halkım Kadriye Plajından faydalanıyordu” dedi.

 

“Hakkında Çıkan Söylemleri Yanıtlasın”

 Kadriye Plajının hemen yanında Bakan Ersoy’un otelinin bulunduğunun altını çizen Budak, “Bakan Ersoy, hakkında çıkan söylemleri yanıtlamak zorundadır” dedi.

Halkın Plajları Yağmalanıyor

Budak, “Ege ve Akdeniz kıyı kesimlerinde yaşayan insanların kullandığı plajlar yağmalanıyor” dedi. Buralarda yaşayan insanların denize girebileceği yer bulamadıklarına dikkat çeken Budak, Bakan Ersoy’un bu konu ile ilgili çalışması tavsiyesinde bulundu.

 

GM Dergi’sinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.