BODRUM VE MARMARİS’İ ARATMIYOR!

Güncel, Sektörel Haberler, slide 29 Ağustos, 10:41'de eklendi

İstanbul’un denize girilebilir en uzun deniz kıyısına sahip ilçelerden Büyükçekmece, tatile gidemeyen vatandaşların vazgeçilmezi oldu.

haber3

 

Türkiye’nin ve İstanbul‘un en çok yeşil alanlarından birisi sahip olan Büyükçekmece yaz mevsimde şehir dışına çıkamayan tatilcileri ağırlıyor. İstanbul’un denize girilebilen ender sahillerinden olan Büyükçekmece, mavi’nin ve yeşil’in buluştuğu doğasıyla İstanbulluların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

“BÜYÜKÇEKMECE BİZE YETER”

Her türlü sosyal ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapan Büyükçekmece, ilçede yaşayan vatandaşlarında vazgeçilmesi. Büyükçekmece’nin yaz kış ayrı güzel olduğunu söyleyen emekli Ümran Kocametin, “Yaz mevsiminde hiçbir yere gitmeyi düşünmüyorum Büyükçekmece’de tüm imkanlar ayağımızın altında. Sabah oksijeni bol bir yerde yürüyüşümü yapıp ve İstanbul’un en temiz denizine girebiliyorum. Büyükçekmece’yi çok seviyorum” dedi.

“HASTALIĞIMA İYİ GELDİ”

Büyükçekmece’nin İstanbul’un kalabalığından ve yoğun trafiğinden uzak çok özel bir ilçe olduğunu belirten SADIK EREN, ”Doğasıyla, tarihi ve kültürüyle çok özel olan bu ilçe beni kendine bağladı. Yaşımdan dolayı bir hastalığım vardı buranın hava şartlarıyla tedavi ettim diyebilirim”ifadesini kullandı.
“MAVİ BAYRAKLI DENİZ”

Temiz denizini mavi bayrakla taçlandıran Büyükçekmece, yeşil alanlarıyla da dikkat çekiyor. Büyükçekmece’nin kültür, sanat ve turizm kenti olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. HASANAkgün, “İstanbul’un incisi olan, huzuru ve mutluluğu içinde barındıran Büyükçekmece her kesim tarafından tercih edilen bil ilçedir. Vatandaşlarımız başka başka yerlere gidip tatil yapma gereksinimi duymuyor. Her türlü imkanların yer aldığı ilçemizde yaşamak ayrıcalıktır. Halkımızın sahillerimizde rahat, güvenli ve huzurlu zaman geçirebilmeleri adına her tülü önlemi de belediye olarak almaktayız dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

BOZTAŞ, “HEDEFİMİZ MARKALAR ŞEHRİ MANAVGAT”

DÖVİZDEKİ ARTIŞ 2019 REZERVASYONLARINDA İNGİLİZ PAZARINI HAREKETLENDİRDİ

TÜRKLER YALNIZ SEYAHAT ETMEKTEN HOŞLANIYOR

İŞTE RUSYA EKONOMİSİNİN 3 SORUNU

‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬BİLGİSİZ TURİZM OLMAZ

TEMYİZ MAHKEMESİ DE TRUMP’IN SEYAHAT YASAĞINA KARŞI ÇIKTI

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.