Bodrum’a Her Ülkeden İnsan Geliyor…

Güncel 27 Haziran, 10:29'de eklendi

Bodrum’a Her Ülkeden İnsan Geliyor…

BODER Genel Sekreteri Orhan Kavala, “İlçede yoğun olarak İngiliz, Rus, Ukrayna, Almanya, Belçika ve Fransız uyruklu misafirler bulunuyor. Turist sayıları geçen yıla kıyasla daha iyi durumda.” dedi.

bodrum

Kavala, Bodrum’da yabancı turist sayısında iyi bir artış gözlemlendiğini belirtti. Bodrum’un diğer turizm yörelerinden birçok farkı bulunuyor, dedi.  “Bodrum’un yolları açısından, insan yapısı anlamında yapısal farklılıkları var. İlçeye gelen yabancıların çoğu 30-40 yıl önce de gelen misafirler. Bodrum’a gelenler eğlenceyi de dinlenceyi de güven içerisinde yaşayabilirler.” İfadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arts Hotel Bodrum Genel Müdürü Kemal Kaynaşoğlu; “Yeni Otelimiz Bodrum Turizmine Katkı Sağlayacak”

Arts Hotel Bodrum Genel Müdürü Kemal Kaynaşoğlu; “Yeni Otelimiz Bodrum Turizmine Katkı Sağlayacak”

Konuklarını sanatla buluşturmasıyla tanınan Arts Hotel, şimdi de Bodrum Yalıkavak’ta kapılarını açtı.

2019 yaz sezonuna iddialı bir giriş yapan Arts Hotel Bodrum’un her köşesinde kendinizi özel hissedeceğiniz detaylar bulunuyor.

Mimar Koray Yavuzer tarafından tasarlanan 38 odalı butik otel, Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Yalıkavak-Tilkicik Koyu’nda yer alıyor. Yalıkavak merkeze ve marinaya yürüme mesafesinde bulunan Arts Hotel Bodrum; modern mimarisi, odalarda bulunan özel havuzları ve kendine ait plajıyla, misafirlerine lüks ve konforlu bir tatil imkanı sunuyor.

“Bodrum, Turizmine Büyük Katkı Sağlayacağız”

Arts Hotel Bodrum Genel Müdürü Kemal Kaynaşoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı. Kaynaşoğlu;  ‘Yeni butik otelimizde, profesyonel ekibimizle birlikte misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Amacımız, Bodrum’un turizmine en iyi şekilde katkı sağlamak.’ dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.