Bodrum’daki Tatil Köyü İcradan Satılık

Güncel 19 Eylül, 12:36'de eklendi

Bodrum’daki Tatil Köyü İcradan Satılık

Bodrum Torbalı’da bulunan 196 oda, 392 yatak kapasiteli tatil köyü Bodrum 1. İcra Dairesi tarafından 49 milyon bedelle satışa çıkarıldı.

Bodrum’daki Onura Tatil Köyü

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Gamze Otelcilik’in Onura Tatil Köyü üst kullanım hakkı, Bodrum 1. İcra Dairesi tarafından 49 milyon 47 milyon 397 bin liraya icradan satışa çıkarıldı.

İcradan satışa çıkarılan Onura Tatil Köyü 196 oda, 392 yatak kapasiteli. Ayrıca 300 kişilik restoran, lobi ve snake barlar, 120 kişilik oturma salonu, 100 kişilik bar, açık yüzme havuzu, havuz barı, Türk hamamı, sauna, amfi tiyatro, dinlenme terasları, 2 adet tenis kortu, voleybol ve basketbol sahaları, 60 araçlık otopark gibi alanlara sahip.

Turizm İşletme belgesine sahip Bodrum Onura Tatil Köyü’nün; Jumeirah Bodrum, Bodrum Kervansaray,Bodrum Rixos, Noa Borum, Samara Otel, Park Azur, Işıl Milta Clup Tatil Köyü gibi otel ve tatil köyleri ile aynı sahilde bulunduğu ifade ediliyor.

Gamze Otelcilik Turizm Seyahat Sanayi ve Ticaret AŞ adına tescilli olan tatil köyü, 1995 yılından başlamak üzere 49 yıllık üst kullanım hakkı tahsisine sahip.

Tatil köyü için ilk satış günü 28 Kasım saat 11, ikinci satış günü ise 23 Aralık saat 11.00 olarak belirlendi. Satışın yapılacağı yer ise 1. Ücra Müdürlüğü Önü Adalat Sarayı olarak açıklandı.

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.