Bulgaristan, 10 Ülkeden Turist Kabul Edecek

Güncel 28 Temmuz, 11:55'de eklendi

Bulgaristan, 10 Ülkeden Turist Kabul Edecek

Bulgaristan, 10 ülkeden yolcu kabul etmeye başlayacağını açıkladı.

bulgaristan

Bulgaristan, koronavirüs önlemlerini gevşeten ülkeler arasında yerini aldı.Bulgaristan 10 ülkeden turist kabul etmeye hazırlanıyor. Açıklamayı Sağlık Bakanlığı yaptı. Ülke yarından itibaren Sırbistan, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek, Karadağ, Moldova, İsrail ve Kuveyt’ten gelenlere kapılarını açacak.  Ülke, 72 saat önce yapılmış negatif Covid-19 test sonucu olan yolcuların ülkeye kabul edileceğini bildirdi. Bakanlık, ayrıca Ukrayna’dan gelen yolcuların 30 Temmuz’dan itibaren aynı şartlar altında ülkeye girişlerine izin verileceğini söyledi.

Bulgaristan’da toplam korona virüs vaka sayısı 10 bin 427’ye, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 340’a ulaştı.

 

 

 

Antalya Turizm Fuarı Harekete Geçiyor

Antalya Turizm Fuarı Harekete Geçiyor

Antalya Turizm Fuarı 26-27 Ekim tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile Turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere harekete geçiyor.

ATF, ‘Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır ’, sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de hareket etmeye davet ediyor.

Antalya Turizm Fuarı,  yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere 3000 seyahat acentesi ile birlikte 26-27 Ekim tarihlerinde 8000 üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla

gerçekleştirmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.