Bulgaristan Sezonu Ne Zaman Açacak ?

Güncel 19 Ocak, 10:07'de eklendi

Bulgaristan Sezonu Ne Zaman Açacak ?

Bulgaristan’ın 2021 yaz sezonunu açacağı tarih açıkladı.

Bulgaristan Başbakan Yardımcısı Marijana Nikolova 2021 yaz sezonunu 1 Haziran’da başlatacaklarını açıkladı. Nikolova, bu yıl Varna ve Burgaz havalimanlarına çoğu Rusya’dan 10 binden fazla charter uçuşu beklediklerini söyledi. Bulgaristan’daki turizmcilerin talebi üzerine Bulgaristan Turizm Bakanlığı Rusya ve Almanya pazarları için özel bir reklam kampanyası da hazır.

Nikolova, COVİD-19’la ilgili tüm önlemlerinin alındığını ifade etti. Ülkeye gelecek yabancı turistlere garanti veren Nikolova  sözlerine şöyle devam etti. Nikolova;“ Bulgaristan’ı dört mevsim turizm merkezi yapmak istiyoruz. Burgaz bölgesi, sadece Karadeniz kıyısında değil, aynı zamanda arkeolojik, kültürel ve iş turizminin gelişmekte olduğu bölgenin iç kesimlerinde de turizm için mükemmel koşullar sağlıyor. Bunlar henüz geliştirilmemiş sektörler, ancak pandemi nedeniyle durum değişti ”şeklinde konuştu.

 

 

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.