25.6 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Bursa Kervansaray Termal Otel’i Yine Alan Olmadı

Bursa Kervansaray Termal Otel’i yine alan olmadı

Kervansaray Holding’in ikinci kez satışa çıkardığı Bursa’daki 5 yıldızlı Kervansaray Termal’i yine alan olmadı.

Kervansaray Termal’in dün ikinci kez icradan satış ihalesi gerçekleşti. Fakat ihaleye kimse katılmadı.

Muhammen bedel 73 milyon liraydı, 4 Mart’ta alıcı çıkmamıştı.

198 oda ve 500 yataklı otele alıcı yok

Kervansaray Termal Bursa, Çekirge’de termal yatırımların yoğun olduğu bölgede bulunuyor.1988 yılında hizmete geçen otel 9 bin metrekare alan üzerine inşaat edilmiş. 198 odası, 13 süiti var.

2018 yılının ilk dokuz ayındaki otelin personel sayısı ortalama sayısı 117 idi.

 

İki yıl önce mahkeme karar vermişti, 2017 ‘de satışa çıkmıştı

1998’da inşa edilen ve Bursa’da yer alan Kervansaray Termal Otel, satışa sunulmuştu. Otel, 2017’de de satışa çıkarılmıştı. Ancak, Bursa Kültür Varlıkları  Koruma Kurulu’nun izninin alınmaması ve yapılan istinaf başvurusunun sonucunun beklenmesinden dolayı satışı gerçekleşememişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'da oteller fiyatları indiriyor

 

 

 

 

 

 

 

Kristina Çalışkan : “Ukraynalı Turistler Düşük Bütçeli Tatile Yönelecek”

İATİ, çok güzel bir iş başararak önemli bir noktaya geldi. Sizlerde pazarlarda bu konuda rol sahibisiniz. Sizin gözünüzden bu gelişmeyi anlatabilir misiniz?

İlk açıldığında tabi teknoloji de bu kadar yaygın ve etkin değildi. 2010 yılında başladı. Teknolojinin yaygınlaşması insanların daha çok teknolojiye ulaşmasıyla ve acentelerin buna ilgi göstermesiyle beraber bu gelişim kademe kademe yıllar içerisinde arttı. İlerleyen yıllarda daha da artacağını düşünüyoruz, çünkü artık turizmde bireysel planlamanın payı artıyor. İATİ’nin teknolojiye yapmış olduğu yatırım sayesinde ilerleyen yıllarda pazar payını daha da artıracağını düşünüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Charm Palace Hotel 30 Nisan'da açılıyor

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  IMWF’den şehre ve Antalya otellerine katkı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Otellerde döviz alım satım işlemi yapılması yasaklandı
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER