Caresse Bodrum Genel Müdürü Tarkan Aksoy Oldu

Güncel 23 Haziran, 10:15'de eklendi

Caresse Bodrum Genel Müdürü Tarkan Aksoy Oldu

caresse bodrum

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, güçlenmiş yeni yönetim kadrosu ile uluslararası standartlarda premium hizmetlerine devam ediyor. Caresse Bodrum, Genel Müdürlük görevini ülkemizi yurtdışında da başarılı çalışmaları ile temsil eden Tarkan Aksoy’a emanet etti.

Aksoy,sektöründeki uzun yıllara dayanan profesyonel hayatında bir çok uluslararası zincir grup ve Türk Premium ve lüks butik otellerinde üst düzey görev almış. Aksoy bundan sonra Caresse Bodrum ile tecrübelerini paylaşacak. Tarkan Aksoy, aynı zamanda Caresse Bodrum sahilinde yer alan Akdeniz çanağındaki ilk ve tek Buddha-Bar Beach’in de Türkiye operasyon liderliğini üstlenecek.

Aksoy, Maxx Royal Belek Golf &Spa’nın da genel müdürlüğünü yapmış. Four Seasons İstanbul at the Bosphorus ve SultanAhmet otellerinde de üst düzey görevlerde bulunmuştur.

Caresse Bodrum Ailesine Katılmaktan Mutluyum

Aksoy yeni görevi ile ilgiliu açıklamayı yaptı. Aksoy;”Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi olan Caresse Bodrum ailesine katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu  belirtti. “Tüm dünyanın COVID-19 ile derinden etkilendiği bu özel dönemde Caresse Bodrum olarak misafirlerimize güvenli ve izole bir hizmet sunmak amacındayız. Bunun için ekibim ile birlikte çok daha fazla özen gösteriyoruz. Marriott International’ın da bir üyesi olan Caresse Bodrum olarak bu yaz sezonunda 7/24 profesyonel düzeyde hizmet ve kusursuz operasyon kalitemizi en iyi şekilde sunmaya devam edeceğiz. Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse Bodrum ile birlikte eşzamanlı olarak Buddha-Bar Beach’in de yaz sezonunu açtık. Buddha-Bar’ın bu yaz da Türkiye’de Caresse Bodrum markasına duyduğu güven ile açılışını gerçekleştirmeye karar vermesi bizi ülkemiz adına da özellikle onere etti.”dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.