Cem Yılmaz Yeni Gösterisiyle Concorde Luxury Resort’te  

Güncel 22 Mart, 15:32'de eklendi

Cem Yılmaz’ın Yeni Gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus’ın Kıbrıs prömiyeri 29 Mart’ta Concorde Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Otel sanat dünyasının önemli isimlerini ağırlamaya devam ediyor.

concorde

Kıbrıs’ın İlk Luxury Villa konseptini misafirlerine sunan Concorde Luxury Resort, sanat dünyasının sevilen isimlerine ev sahipliği yapmaya devam edecek.

Komedinin ustası yeni gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus’ın Kıbrıs prömiyerini 29 Mart’ta Concorde Gösteri Merkezi’nde.

Her gösterisiyle büyük yankı uyandıran ve tüm şovları kapalı gişe oynayan Cem Yılmaz, Concorde Luxury Resort konuklarına unutulmayacak bir gösteri sunacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türsab Batı Antalya BTK Kemer Kaymakamını Ziyaret Etti

 

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu, Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarete TÜRSAB Batı Antalya B.T.K Başkanı Rıza Perçin, TÜRSAB Batı Antalya Kemer Temsilcileri ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kındıl, Turizm sahibi Mehmet Akbaba ve Oflaz Turizm sahibi Ozan Güven katıldı.

Başkan Rıza Perçin, yeni görevine başlayan Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe’ye hoş geldin ziyareti gerçekleştirdiler. “Kemer’den Fethiye’ye kadar uzanan bölgede yer alan TÜRSAB Üyelerimizi temsilen Kemer Kaymakamı Sayın Hüseyin Karameşe’ye öncelikle hoş geldiniz ziyaretinde bulunduk. Kemerdeki Turizmi konuştuk, anlatmaya çalıştık, Sektörümüzdeki gelişmeler hakkında bilgiler verdik. Bu yıl oldukça yoğun bir turizm sezonu yaşayacağız. Bunun bilinci ile almamız gereken önlemler hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlgisi, samimiyeti için Sayın Kaymakamımıza sektör temsilcilerimiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.