Çetin Öztürk; “Aydınbey Hotels’in En Büyük Değeri: Personeldir”

Güncel 31 Mayıs, 09:03'de eklendi

Çetin Öztürk; “Aydınbey Hotels’in En Büyük Değeri: Personeldir”

GM Dergi – Özel Haber

aydınbey hotels


Aydınbey King’s Palace
‘da Genel Müdürü Çetin Öztürk ile Aydınbey King’s Palace’ın başarısını konuşma fırsatı bulduk. Öztürk, tesisin altın varakları değil, personeli bizim başarımızın anahtarı dedi.

Aydınbey Hotels gittikçe büyüyen bir grup.  Bu grubun amiral gemisi bize yansıdığı kadarıyla King’s palace ve herkes bu başarıdan bahsediyor. Bu başarınız sırrı nedir?

Aydınbey Hotels, yaklaşık 20 yıldır turizm içerisinde hizmet veren bir işletme. Fakat ilk otelleri, Alanya’da Rus Misafir ile çalışan denize sıfır olmayan bir tesis olarak turizme adım attı. Daha sonra hizmete giren Gold Dreams yine onun bir üstü hizmet veren bir tesis. Daha sonra Boğazkent’te bir tesis Avrupa ve Rus odaklı faaliyet gösteren denize sıfır ve sonrasında ise King’s Palace açıldı. King’s Palace evrenseki’de yer alıyor.

Otelin Konsepti Tamamen Avrupa’ya Yönelik

Evrenseki Bölge itibariyle olması Avrupa pazarına hitap eden bir tesis. Açılışından beri burada görev almaktayım. Otelin Konsepti tamamen Avrupalı misafire uygun. En önemli nokta otelin Nasıl işletildiği ile alakalıdır. Bunlarda en büyük kriterimiz, bu otelin en büyük değeri, Sarı kubbelerimiz, deri koltuklarımız ve varak avizelerimiz değildir, Personeldir. Biz bu bakış açısıyla yola çıktık ve bunla ilgili olarak özenli ve titiz çalışmalar gerçekleştirdik.

Altın Varaklarımız değil, personel bizim için büyük önem taşıyor

İlk olarak; personel lojmanlarının iyi şartlarda olması, personel yemeklerinin düzgün olması, personelin kılıf kıyafetlerinin düzgün olması ve rahat kullanılabilecek malzemelerden üretilmesi. Personelin dış kaynaklı eğitimlerle desteklenmesi. Ve bunlar gerçekleşirken herkese eşit olarak davranılması her yıl performans değerlendirme formlarıyla değerlendirilmesi. Bu şartları sunduğumuz zaman insanlar burada yükselebileceğini gördüğü zaman hem otele hem de misafire sahip çıkıyorlar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.