Concorde, Huzurevi Sakinlerini Ağırladı

Güncel 17 Nisan, 16:00'de eklendi

Concorde,  Huzurevi Sakinlerini Ağırladı

Concorde De Luxe Resort, Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı kumdan plajlarıyla ünlü.

Lara bölgesinde hizmet veren tesis, 12 Nisan ile 15 Nisan tarihleri arasında Hatay Huzurevi sakinlerini ağırladı.

concorde huzur evi

Hatay’dan, Antalya’nın doğal ve tarihi güzelliklerini görmeye gelen konuklar, yoğun gezi programı sonrası Concorde De Luxe Resort’ta konaklayarak yorgunluk attı.

 

Concorde De Luxe Resort2

Concorde De Luxe Resort, misafir memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve kalitesiyle Hatay Huzurevi sakinlerine hizmet verdi. Kalan konuklar, keyifli geçen gezi sonrası Antalya’dan iyi dileklerle ayrıldı.

 

Concorde De Luxe Resort7

Concorde De Luxe Resort4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Concorde Luxury Resort  Yeni Sezona Cem Yılmaz ile Merhaba’ Dedi

Concorde Luxury Resort, Kıbrıs turizmine yeni bir soluk kazandıracak. Concorde Luxury Resort yeni sezon için kapılarını Cem Yılmaz’ın  gösterisiyle açtı.

Cem Yılmaz’ın yeni gösterisi ‘Diamond Elite Platinum Plus’ın Kıbrıs prömiyerine Concorde Gösteri Merkezi’nde ev sahipliği yaparak, sezon açılışını kahkahalarla gerçekleştirdi.

Concorde Luxury Resort, bu yaz ‘Mükemmel uyum’ konseptiyle tatil ve eğlenceyi bir arada arayanların adresi olacak.

Eşsiz sahilleri, sakin doğasıyla Kıbrıs’ın el değmemiş bölgelerinden olan Bafra’da yaz sezonu için hazırlıklarını tamamlayarak kapılarını açan Concorde Luxury Resort, 125.000 metrekare alana kurulu modern mimarisi, farklı tema ve zengin yaşam alanlarını deneyimleme fırsatı veren 569 oda ve 43 villası, Türk, İtalyan, Uzakdoğu, Meksika gibi dünyanın önde gelen mutfaklarından lezzetler sunulan 8 restoranı, zengin spor aktiviteleri, SPA merkezi, Splash Aqua Park’ı, çocuk kulübü ile büyük etkinlikler ve gösterilere ev sahipliği yapmak üzere tasarlanan, 900 kişi kapasiteli Concorde Gösteri Merkezi ile misafirlerine beklentilerinin ötesinde hizmet veriyor.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.