Coral Travel: “Rusya- Türkiye Turizm Sezonu Aralık Ayına Kadar Uzayabilir”

Güncel 22 Eylül, 13:23'de eklendi

Coral Travel: “Rusya- Türkiye Turizm Sezonu, Aralık Ayına Kadar Uzayabilir”

Tur operatörleri “Talebin devam etmesi nedeniyle, Rusya- Türkiye turizm sezonu Aralık ayına kadar sürebilir” diye açıklama yaptı.

aralık

Rus tur operatörleri, Türkiye’ye Rusya’dan tatil talebinin sürmesi durumunda, bu yılki turizm sezonunun  Aralık ayına kadar süreceğini belirtti.

Gazetem.ru’daki habere  göre; Tur operatörü Coral Travel’ın Halkla İlişkiler Departmanı Başkanı Marina Makarkova, Interfax-Tourism’e yaptığı açıklamada, konuyu değerlendirdi.

Türkiye’ye İlgi Artarak Devam Ediyor

Marina Makarkova “ Rusların, Türkiye’de tatiline ilgileri artıyor. Tur satışları, mevcut durumda devam ederse, sezon Aralık ayına kadar uzayabilir. “ şeklinde açıklama yaptı.

Rusya, 1 Ağustos’ta 10 Ağustos’ta Ankara, İstanbul, Antalya, Dalaman ve Bodrum’a direkt uçuşları yeniden başlattı. 1 ile 15 Eylül tarihleri arasında Antalya’yı 225 bin Rus ziyaret etti.

 

 

 

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.