Coral Travel Ve Sunmar Tour Antalya’daki Forumla Türkiye’yi Tanıttı

Güncel 15 Mayıs, 09:32'de eklendi

Coral Travel Ve Sunmar Tour Antalya’daki Forumla Türkiye’yi Tanıttı

Coral Travel Rusya, Coral Travel Ukrayna ve Sunmar Tour’un Rusya forumları Antalya’da gerçekleşti.

coral - 2

Bu ülkelerin 100’den fazla şehrinde bulunan ve Türkiye’ye en çok turist getiren 1200 acente katıldı.

12-15 Mayıs tarihleri arasında Titanic Mardan Palace, Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara otellerinde eş zamanlı olarak forumlar yapıldı. Forumda dijital gelişmeler, teknolojik yenilikler ve sezon satışlarının ele alındığı geniş katılımlı bir konferans ile yeni projelerin, ikili ilişkilerin ve pazarlama aktivitelerinin partnerlerle tartışıldığı yuvarlak masa toplantıları düzenlendi.

Ayrıca Gloria, Calista, Xanadu Resort, Paloma, Rixos ve Ela Quality’nin de aralarında bulunduğu yaklaşık 80 ote katıldı.  Organizasyonda sezon yenilikleri Türkiye tanıtımının ve satışlarının artırılmasına yönelik yeni çalışmalar ile ilgili çalıştay yapıldı.

Organizasyon kapsamında Titanic Mardan Palace otelinde ünlü Rus yıldız Mitya Fomin ve Multiverse grubunun solisti Nikita Presnyakov’un sahne aldı. Amara Dolce Vita’da ‘Karaoke Battle’ yarışması gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matis: “Macaristan Türkiye’yi Farklı Yönleriyle Anlatmalıyız”

Matis: “Macaristan Türkiye’yi Farklı Yönleriyle Anlatmalıyız”

Macaristan Büyükelçisi Viktor Matis ile bir araya gelerek Macaristan- Türkiye Turizmi hakkında gelecek hedeflerini konuştuk.

Macaristan-Türkiye ilişkilerinde tarihsel büyük bir paylaşım söz konusu. Sizin görev boyunca programınız nedir, bu ilişkiye nasıl katkı sağlayacaksınız?

Evet, sizin de dediğiniz gibi Macaristan ve Türkiye arasında tarihten gelen köklü bir ilişki var. Birçok tarihçi ve araştırmacı da aynı yerden geldiğimizi söylüyor. Aslında en önemli olan birbirimize olan saygımızdır. Çünkü bütün bağların ve ilişkilerin ana yapısı aslında bu. Örnek vermem gerekirse, Macaristan’da vefat eden Kanuni Sultan Süleyman’ın bir heykeli duruyor. Trabzon’da doğdu, Zigetvar’da vefat etti. Biz de mezarına kahraman kelimesini yazdık.  Gülbaba Türbesi Budapeşte’nin en güzel yerlerinden oldu. Ayrıca Macaristan’da Osmanlı’dan kalan bütün mirasları korumaya çalıştık.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.