Crystal Hotels’e En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri Ödülü

Güncel 22 Temmuz, 11:12'de eklendi

Crystal Hotels’e En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri Ödülü

 

Crystal Otelleri’nin, sahillerde çevre koruma bilincini yükseltmeyi amaçlayan programı, bir kez daha ödüle layık görüldü.

crsityl hotel

Denizlerimizin temiz ve canlılar için sürdürülebilir kalmasını amaçlayan Mavi Bayrak zorlu değerlendirmelerden sonra veriliyor. Tesislere bu alanda etkinlikler ve eğitimler düzenlemek gibi zorlu görevler tanımlanıyor. Özellikle otellerin çevresindeki çocuklara doğayı koruma amaçlı birçok eğitim ve etkinlik düzenleyen Crystal Otelleri, bu çabalarının sonuçlarını yine aldı.

Mavi Bayrak Ödül Kriterleri arasında bulunan çevre eğitimi ve etkinliklerinin etkili ve doğru bir şekilde yapılmasını temin etmek amacıyla. 2001 yılından bu yana, her yıl Mavi Bayrak başvuru dosyaları içerisindeki çevre eğitim etkinlikleri ek dosyasının değerlendirilmesi, TÜRÇEV tarafından koordine edilen Mavi Bayrak En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri Jürisi tarafından yapılmaktadır.

Crystal Hotels, yapılan değerlendirme sonucunda, 2019 yılında Mavi Bayrak Programı kapsamında yaptığı çevre eğitim etkinliklerinin kapsamı, niteliği ve dosyalama açısından ödüle ikinci kez layık görülmüştür. Crystal Hotels, 14 Haziran 2019 yılında ise 2018 yılında yapmış oldukları çevre etkinlikleri ile Mavi Bayrak En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri ödülüne layık görülmüştü.

Törene…

2020 Ulusal Mavi Bayrak Ödülleri için Çeşme Ilıca Halk Plajı’nda 17 Temmuz 2020 tarihinde tören düzenlendi. Törene Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, milletvekilleri ve diğer yetkililer katıldı.  Crystal Hotels CEO’su Umman Çetinbaş, ödülü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten aldı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.