Demura; 2021 Sezonu İçin 1 Mart Dönüm Noktası

Güncel 14 Ocak, 16:00'de eklendi

Demura; 2021 Sezonu İçin 1 Mart Dönüm Noktası

TUİ Russia Genel Müdürü Taras Demura, 2021 yaz sezonuyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Demura, 2021 yaz sezonunu anlamak için 1 mart dönüm noktası olacak.” dedi.

TUİ Russia Genel Müdürü Taras Demura 2021 yaz sezonuyla ilgili Rus RBC TV televizyonuna değerlendirmeler yaptı.

demura

2021 Sezonu İçin 1 Mart Önemli

Demura konuyla ilgili olarak şunları söyledi. Demura” Anahtar tarih 1 Mart. Genel olarak 1 Mart’a kadar aşılamanın koronavirüsle ilgili durumu iyileştirme yönünde ciddi bir eğilim olduğunu anlarsak, o zaman yazı satmak için çok geç kalmış sayılmayız. Mart, Nisan ve Mayıs, hala iyi yaz satışları yapabilecek ve böylece yaz sezonunu kurtarabileceğimiz aylar. Ama 1 Mart itibarıyla önemli bir gelişme olmazsa, sezon planlarının en az yarısı unutulabilir.” Demura’ya göre ikinci durumda yaz sezonu için planlanan tur hacminin sadece yüzde 50-60’ı gerçekleştirilebilir.” şeklinde konuştu.

Demura, yaz turlarının yaklaşık % 40-50’sinin satıldığı Ocak-Nisan ayları arasında turizmde erken rezervasyon döneminin önemini hatırlattı. Demura’nın tahminlerine göre, erken rezervasyon olmaması durumunda da ertelenen talep nedeniyle Nisan ve Mayıs aylarında yaz hacminin yüzde % 30-40’ının satılabileceğine dikkat çekti.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.