DER TOURISTIK ‘AVIGO’ ADI ALTINDA YENİ ONLINE MARKA KURUYOR

Güncel, Sektörel Haberler, slide 29 Mayıs, 10:12'de eklendi
Almanya dışında başka pazarlar için kurulacağı belirtilen Avigo.com’un online acente değil, internetten dinamik paket satan bir tur operatörü olacağı belirtiliyor.
Almanya Avrupa seyahat pazarlarının üçüncü büyük grubu DER Touristik’in klasik Avrupa pazarları dışındaki pazarlara yönelik yeni bir online seyahat markası kuracağı belirtiliyor.
Başta Almanya olmak üzere İngiltere, Avusturya, İskandinavya, İsviçre gibi pazarlarda 2002’de kurduğu DER.com portalı ile online hizmet veren DER Touristik’in, Avrupa’nın farklı pazarları ve diğer bölgelerde faaliyet göstermek üzere Avigo.com’u kurma çalışmalarını sürdürdüğü ifade ediliyor.
Almanya’da yayımlanan sektör dergisi FVW’ye konuşan DER Touristik sözcüsü, Avigo.com’un online bir acente değil, dinamik paket turları internet üzerinden pazarlayan bir tur operatörü olacağını söyledi.
Almanya’da faaliyet göstermeyeceği bildirilen Avigo.com’un hangi ülke ve pazarlarda ürün pazarlayacağı konusunda ise rekabet koşulları nedeniyle henüz bir açıklama yapılamayacağı ifade edildi. Avigo.com sitesine girildiğinde yakında hizmette olacağını belirten bir yazı ile karşılaşılıyor.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.