Dev Tur Operatörü Türkiye Pazarına Giriyor

Güncel 22 Ocak, 10:31'de eklendi

Dev Tur Operatörü Türkiye Pazarına Giriyor

Yunanistan’ın lider tur operatörü Mouzenidis Travel, İstanbul’a otel açacak.

Dev Tur Operatörü Türkiye Pazarına Giriyor

Mouzenidis Travel Genel Müdürü Alexander Tsandekidi, Mouzenidis Grubu’nun otel zinciri olan BOMO markasıyla İstanbul’da otel açacaklarını açıkladı. İstanbul’daki BOMO otelinin açılışının 2020 yılı bahar aylarında duyurulacağını ifade eden Tsandekidi “BOMO markasıyla açacağımız otel İstanbul turlarımıza mükemmel bir uyum sağlayacak. Cazip bir destinasyon olan İstanbul BOMO zincirinin hizmet verdiği coğrafyanın genişlemesine önemli ölçüde katkı sağlayacak” dedi.

İstanbul’a Rusya’dan turlar düzenlediklerini belirten Tsandekidi ” İlk satışların sonuçları, bu ürüne olan ilginin çok yüksek olduğunu gösterdi. Rezervasyonlar her gün artıyor”ifadelerini kullandı.

Tsandekidi, Türkiye’de sahillere yönelik tur planlarının yakın gelecekte olmadığını ifade ederek, ” Şu anda İstanbul’a odaklanıyoruz. Bu ürün için planlar harika. İstanbul’u tam teşekküllü bir alan haline getirmek istiyoruz ”dedi.

Yunanistan piyasasının lider tur operatörü Mouzenidis Tur’un merkezi Yunanistan’ın Selanik şehrinde bulunuyor. Mouzenidis Travel Yunanistan’a seyahatlerde Avrupa turist piyasasının lideri konumunda./Turizmajansı

GM Derginin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.