Divan Antalya Talya Otel İçin Yeni Karar!

Güncel 23 Ocak, 11:26'de eklendi

Divan Antalya Talya Otel İçin Yeni Karar!

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş, Antalya’nın ilk 5 yıldızlı oteli olan ve 2013’te kapılarını kapatan Divan Talya Oteli’nin yeniden yapımı için 50 milyon dolarlık yatırım kararı aldığını açıkladı.

talya

Divan Antalya Talya Otel İçin Yeni Karar!

Marmaris Altınyunus Turistik Tesisler A.Ş, Antalya’nın ilk 5 yıldızlı oteli olan ve 2013’te kapılarını kapatan Divan Talya Oteli’nin yeniden yapımı için 50 milyon dolarlık yatırım kararı aldığını açıkladı. Firma tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu’na açıklama yapıldı. Divan Talya Oteli’nin yeniden inşaası için resmi makamlardan alınması gerekli yıkım ve inşaat izinleri ile birlikte diğer tüm idari ve tüzel kişiler ile ilgili süreçlerin tamamlanmasına yönelik çalışmaların başlatılmasına, bu çalışmalar doğrultusunda kamu kurum kuruluşları ve üçüncü kişiler nezdinde gerekli işlemlerin yapılmasına karar verildiği açıklandı.

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.