Doguze : Mayıs’ta Başlıyoruz

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm)Başkanı Zarina Doguzova

Doguze : Mayıs’ta Başlıyoruz

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm)Başkanı Zarina Doguzova turizm sezonuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Doguzova Rusya’da bu yıl tatil sezonunun Mayıs’ta başlayacağını belirtti.

 

 

 

 

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm)Başkanı Zarina Doguzova

 

Doguze : Mayıs’ta Başlıyoruz

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm)Başkanı Zarina Doguzova Rusya’da bu yıl tatil sezonunun Mayıs’ta başlayacağını belirtti. Mayıs ayı başında tatil sezonunu başlatmayı umduklarını  söyleyen Doguzova, ” Bu fikir tüm bölgeler tarafından destekleniyor. Havanın da bize yardımcı olacağını umuyoruz. Ülkemizin çoğu bölgesinde hava sıcaklıkları iyi gidiyor. Bu nedenle, vatandaşlarımıza tatil için şimdiden erken rezervasyon yaptırmalarını bu sayede yüzde 20’ye varan indirimlerden faydalanmalarını tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu. Doguzova, 2021 yılında iç turizm pazarının bir önceki yıla göre % 10-15 artabileceğini sözlerine ekledi.

 

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında: GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here