32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Doguzova: Türkiye’ye haftalık 450 charter uçuşa izin verildi

Hem Rus hem Türk turizmcilerin merakla beklediği Rusya’dan Türkiye’ye yönelik charter uçuş izin talepleriyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

İzin tamam: Türkiye’ye haftalık charter uçuş sayısı 290’dan 450’ye çıkıyor

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) Başkanı Zarina Doguzova Devlet Duması’ndaki konuşması sırasında Rusya’dan Türkiye’ye yönelik charter uçuş izin talepleriyle ilgili de yeni bilgiler verdi. Doguzova, Rusya Ulaştırma Bakanlığı ve Federal Turizm Ajansı’nın ortak çalışması sonucunda 1 Temmuz’a kadar Rusya’dan Türkiye’ye haftalık 450’den fazla uçuşun koordinasyonu sağlandığını ifade etti.

1 Temmuz’a kadar Türkiye’ye her hafta 450 charter uçuşa izin

Doguzova “Mayıs ayında Türkiye’ye her hafta 290 seferimiz vardı. Geçen hafta, 1 Temmuz’a kadar Türkiye yönüne haftada 450’den fazla uçuş kabul edildi. Uçuşların artırılması sayesinde tur operatörleri turistlere olan borçlarını ödeme imkanına sahip olacak. ”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus oligarklar business jetlerle Avrupa'ya uçuyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus turist sayısı yüzde 62 düştü
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'dan Mısır'a charterlar artıyor
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER