Duayen Bekir Akkaş’ın Adı Park İle Ölümsüzleşti

Güncel 23 Ocak, 12:47'de eklendi

Bekir Akkaş’ın Adı Park İle Ölümsüzleşti

POYD- Profesyonel  Otel Yöneticileri  Derneği  tarafından   Türk turizminin Duayen isimlerinden Sayın Bekir Akkaş’ın isminin verildiği parkta düzenlenen törende turizmciler  Bekir Akkaş’ı saygıyla andı ve adını ölümsüzleştirdi.

bekir akkaş

Duayen Bekir Akkaş’ın Adı Park İle Ölümsüzleşti.

POYD- Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği 22 Ocak 2021 Cuma günü saat 15.00 ‘da Granada Luxury Belek yanındaki parkta  töreni gerçekleştirildi. Tüm turizm profesyonellerinin bir araya geldiği törende büyük turizm üstadı saygıyla anıldı.

 

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.