Dünya Ralli Şampiyonası’nın 5’inci Ayağı Olan Türkiye Rallisi Sonuçlandı

Güncel 26 Eylül, 09:12'de eklendi

Dünya Ralli Şampiyonası’nın 5’inci Ayağı Olan Türkiye Rallisi Sonuçlandı

ANKUTSAN Ralli Takımı Grup N Birincisi Oldu

ralli

Dünya Ralli Şampiyonası’nın 5’inci ayağı olan Türkiye Rallisi sonuçlandı.

ANKUTSAN Ralli takımı, başarıyla yarıştığı etabı birincilikle bitirdi ve Grup N Kupasının sahibi oldu.

19 ülkeden 130 sporcu ve 65 otomobilin katılımıyla, 18-20 Eylül tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleşen Dünya Ralli Şampiyonası’nın Türkiye ayağında Grup N sınıfında Mitsubishi Lancer Evo 9 ile yarışan ANKUTSAN A.Ş. kurucu ortağı Mustafa Çakal ve Özgür Akdağ’dan oluşan ANKUTSAN Ralli Takımı, zorlu parkuru başarıyla tamamladı ve birinci oldu.

Çok sayıda ülkenin canlı olarak verdiği Dünya Ralli Şampiyonası’nın 5’inci ayağı olan Türkiye Rallisi’nde derece alanlara ödülleri düzenlenen törenle verildi. ANKUTSAN Ralli takımının Grup N birincilik ödülünü, ANKUTSAN A.Ş kurucu ortağı Mustafa Çakal ve Özgür Akdağ aldı.

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.