Dünyada Birinci Sırayı Alan Antalya – Moskova Hattı Oldu

Güncel 29 Eylül, 10:27'de eklendi

Dünyada Birinci Sırayı Alan Antalya – Moskova Hattı Oldu

14-20 Eylül tarihleri arasında, Moskova-Antalya hattı dünyada en fazla uçuş yapılan hat oldu.

hava yolundan

Eylül ayının ortasında dünya genelinde en fazla uçuş yapılan hat Moskova-Antalya hattı olarak gerçekleşti.

2019‘u Da Geride Bıraktı

Seyahat analiz şirketi Cirium’un analizinde yer verdiği bilgilere göre;  dünya genelindeki 26 bin 200 uçağın 3’te biri şu anda yerde duruyor.2020 yılının 38 haftasında (14-20 Eylül), Moskova-Antalya hattı dünya genelinde en fazla uçuş yapılan hat olarak kayıtlara geçti. Belirtilen tarihte Moskova-Antalya uçuşları 2019 yılının aynı dönemini de geçti. İlk 5’te yer alan diğer hatlardan ikisi ise, Moskova-İstanbul ve İstanbul-Londra olarak kayıtlara geçti./ Dışbasın

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.