Dünyanın En Güçlü Otel Markası Seçildi!

Güncel 18 Eylül, 11:27'de eklendi

Dünyanın En Güçlü Otel Markası Seçildi!

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor çatısı altındaki Mercure otelleri, bağımsız marka değerlendirme ve stratejik danışmanlık şirketi Brand Finance tarafından dünyanın en güçlü otel markası seçildi.

Dünyanın En Güçlü Otel Markası Seçildi!

Mercure, dünya genelinde Accor çatısı altında olan ve 64 ülkede 810’dan fazla otele hizmet veriyor. Uluslararası marka değerlendirme şirketi Brand Finance tarafından dünyanın en güçlü markası unvanıyla taçlandırıldı. Brand Finance şirketinin pazarlama yatırımı, paydaşların eşitliği ve iş performansı gibi kriterlere dayanarak hazırladığı Brand Finance Oteller listesinin “marka gücü” sıralamasında en üst sırada Mercure Otel markası yer aldı. Değerlendirmede Mercure marka gücü endeks puanını 100 üzerinden bir değerlendirmeyle 75,7’den 86,2’ye çıkardı. Bunun yanı sıra 2019 marka sıralamasını ise AA+ seviyesinden AAA seviyesine çıkararak önemli bir atılım gerçekleştirdi.

Accor Otel grubunun çatısı altındaki Mercure otellerinin Türkiye’de İstanbul’da 8 otel ve Bursa’da 1 otel olmak üzere toplam 9 oteli bulunuyor.

Dünyanın En Güçlü Otel Markası Seçildi!

Accor hakkında

Accor, 100 ülkede 4,892 otel, resort ve konutta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri  otelcilik grubudur. Lüksten ekonomiye kadar rakipsiz bir marka portföyüne sahip Accor 50 yılı aşkın bir süredir otelcilik alanında hünerlerini göstermektedir.

Salt bir konaklamanın ötesinde, Accor yiyecek&içecek, gece yaşamı, refah ve birlikte çalışma markalarıyla yeni yaşam, çalışma ve oyun oynama yolları sunmaktadır. Accor, iş performansını arttırmayı amaçlayarak, iş hızlandırıcı programlar portföyü, otelcilik dağıtım, operasyonlar ve deneyimleri güçlendirmektedir.

Accor, sürdürülebilir değer yaratımına derinden bağlı olup gezegene ve topluma geri vermede aktif bir rol almaktadır.

Dünyanın EnMercure Güçlü Otel Markası Seçildi!

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.