Dünya’nın Yetenekleri Antalya’da Ödüllerine Kavuştu!

Güncel 21 Mayıs, 16:40'de eklendi

Dünya’nın Yetenekleri Antalya’da Ödüllerine Kavuştu!

11 – 19 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleşen Future Fashion Faces World Kids çocuk yetenek ve modellik yarışmasının ödülleri 17 Mayıs günü Limak Limra Hotel’de yapılan Gala’da sahiplerini buldu.

Estonya, Gürcistan, Kazakistan, Kenya, Romanya, Moğolistan, Rusya, Kırım, Tayland, Özbekistan, Vietnam, Macaristan gibi birçok farklı ülkeden gelen 4 – 17 yaş arası 34 çocuk tüm hafta boyunca hem eğlendi hem de yeteneklerini sergiledi. Galada ödülleri ile buluşan isimler ise şu şekilde sıralandı.

Anatasia Ionita (13) – Romanya & Zolbayar Baasanjargal (14) – Moğolistan

Grand Prix Talent/Yetenek:

Jenny Hoang (11) – Vietnam & Aubrey Fedha (10) – Kenya

Ulusal Kostüm:

Violetta Saprykina (13) – Kırım & Rapeepat Yongpradem (11) – Tayland

Prenses:

Mariya Sklyarova (4) – Özbekistan

Prens:

Nestor Korberg (4) – Estonya

 

Kıtalar:

Avrupa: Maria Cristina Flacau (12) – Romanya

Avrasya: Kristina Doronina (17) – Kazakistan

Asya: Ekaterina Losiva (10) – Rusya

Afrika: Lovette Ndiritu (6) – Kenya

Uzak Doğu: Suparada Apiratakarn (11) – Tayland

Orta Doğu: Tasmina Li (7) – Özbekistan

 

Winner/Kazanan:

  1. Yaş Grubu: Violetta Saprykina (13) – Kırım & Zolbayar Baasanjargal (12) – Moğolistan
  2. Yaş Grubu: Ayrita Nurjaubekova (14) – Kazakistan & Rapeepat Yongpraderm (11) – Tayland
  3. Yaş Grubu: Sarnai Odgerel (12) – Moğolistan & Aubrey Fedha (10) – Kenya
  4. Yaş Grubu: Laura Sillaste (10) – Estonya & Nural Musaev (9) – Georgia
  5. Yaş Grubu: Vilora Korberg (7) – Estonya & Daniel Veretjuk (8) – Estonya
  6. Yaş Grubu: Suparada Paosatheanpan (6) – Tayland & Mark Ponomaryov (4) – Özbekistan

 

  1. Runner Up:
  2. Yaş Grubu: Indra Amratuvshin (14) – Moğolistan
  3. Yaş Grubu: Alina Podjadseva (15) – Estonya
  4. Yaş Grubu: Aynat Almatay (10) – Kazakistan
  5. Yaş Grubu: Daniela Sabalin (9) – Romanya
  6. Yaş Grubu: Valeria Simakovich (6) – Kırım
  7. Yaş Grubu: Elis Sillaste (6) – Estonya

 

  1. Runner Up:
  2. Yaş Grubu: Leyla Mirsamatova (15) – Özbekistan
  3. Yaş Grubu: Vera Poshivai (13) – Rusya
  4. Yaş Grubu: Darya Supryatkina (11) – Özbekistan
  5. Yaş Grubu: Yulia Kochergina (6) – Özbekistan

 

Nataly Kondra Yüzü:

Daniela Sabalin (9) – Romanya & Suparada Apiratakarn (11) – Tayland

 

Mükemmellik:

Mariya Sklyarova (4) – Özbekistan

 

Sözünde Durma:

Laura Sillaste (10) – Estonya

 

Basın:

Maria Cristina Flacau (12) – Romanya

 

Turizm:

Yulia Kochergina (6) – Özbekistan

 

Gülümseme:

Valeria Simakovich (6) – Kırım

 

Ayrıca organizasyon komitesi tarafından LÖSEV’e destek olmak için açılan on-line bağış kampanyası ile, Future Fashion Faces World Kid’s etkinliği boyunca bağışlar yapıldı. Organizasyon Kurucu Başkanı Svetlana Shopova, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde böyle organizasyonların yapıldığını ancak sosyal sorumluluk bilincinin geliştirilmesi gerektiğini savunuyor ve başlattıkları bu bağış kampanyasının tüm benzer organizasyonlara örnek olmasını istiyor.

LÖSEV’e bağış yapmak isteyenler 23 Mayıs tarihine kadar aşağıdaki linkten Future Fashion Faces World Kids ismini tıklayarak bağışlarını yapabilirler.

https://www.losev.org.tr/bagis/bagisozelgun.html?fbclid=IwAR3HQMVkoW-UD9wlXxTqtFUa9xcQG3N6m9GrZi66SAWxxtk_rjeRMrKoZ4U

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.