Emirates, Üçüncü Kez ‘En İyi Eğlence Ödülü’nü Kazandı

Güncel 13 Eylül, 12:51'de eklendi

Emirates, Üçüncü Kez ‘En İyi Eğlence Ödülü’nü Kazandı

Emirates Havayolu, ABD Los Angeles’ta gerçekleştirilen APEX 2020 Yolcu Seçimleri Ödülleri’nde, En İyi Eğlence dalında üst üste üçüncü kez ödül aldı. Bu konudaki başarısını bir kere daha taçlandırdı.

Emirates

Emirates, ABD Los Angeles’taki APEX EXPO’da düzenlenen 2020 Yolcu Seçimleri Ödülleri’nde En İyi Eğlence dalında üst üste üçüncü kez ödül aldı.

Havayolu şirketi, Global Havayolu Şirketleri Derecelendirmesinde en yüksek derece olan ‘Beş Yıldız’ aldı. İlk havayolu derecelendirme programı, yalnızca doğrulanmış ve onaylanmış yolcu geri bildirimlerine dayanıyor.

Yenilikçi ve Teknolojik Ürünler Sunuyor

Emirates, Apex’te üç senedir başarı elde ediyor. Bu başarı, uçak içi eğlence sistemi konusunda geliştirdiği yeniliklerden ve yolcu deneyiminde referans noktası olmasından kaynaklanıyor. Havayolu, 1992 yılında her koltuğa TV ekranı yerleştiren ilk havayolu şirketi. Geçen yıldan bu yana mobil uygulama üzerinden yolcularına uçuş öncesinde müzik listesi oluşturdu. Uçak içi eğlence sistemi ile senkronize etme gibi yenilikçi ve teknolojik ürünler sunmaya devam ediyor.

Emirates, günümüzde yolcularına gök yüzündeki en kapsamlı ve en gelişmiş eğlence ve iletişim hizmetlerinden birini sunuyor. Ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice, şimdi 1.000’den fazla dünya filmi dahil olmak üzere 4.500’ün üzerinde eğlence kanalı içeriyor. Yolcular Economy Class’ta 13,3 inç, Business Class’ta 23 inç ve First Class’ta 32 inç olmak üzere her kabin için sektördeki en büyük ekranların keyfini çıkarıyorlar.

Benzersiz içerik çeşitliliğine ek olarak Emirates, yolcularına uçak içinde internet bağlantısı ve canlı yayın TV hizmeti sağlamak için de yatırım yapıyor. Canlı yayın TV hizmeti ile donatılan 176’nın üzerindeki Emirates uçağından herhangi birinde yolculuk yapan spor tutkunları 40.000 fit yükseklikte global spor etkinliklerini izleyebiliyorlar. Yolcular ayrıca CNN, BBC World News, Sky News, Euro News, CNBC ve NHK World gibi çeşitli uluslararası haber kanallarının da keyfini çıkarabiliyor.

Emirates

Tüm Uçaklarında Wi-Fi Bağlantısı

Emirates’in tüm uçaklarında Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. Tüm kabin sınıflarında 20 MB ücretsiz Wi-Fi veya 2 saat boyunca sınırsız mesajlaşma uygulaması sunuyor. Bu sayede yolcuların arkadaşlarıyla, aileleriyle veya iş arkadaşlarıyla iletişimde kalmalarına olanak tanıyor. Emirates Skywards üyeleri, First Class veya Business Class’ta seyahat ederken ücretsiz Wi-Fi dahil olmak üzere üyelik seviyelerine ve seyahat sınıflarına bağlı olarak özel avantajlardan yararlanıyor.

Bir Milyonu Aşan Uçuş Puanlandı

APEX Yolcu Tercihi Ödülleri, dünyanın en yüksek oy almış seyahat organizasyon uygulaması Concur®’un ve APEX’in ortaklığı ile elde ediliyor. Yolcu geribildirimlerine dayalı olarak veriliyor. Bu seneki sonuçlarda ise, 1 Temmuz 2018 ve 30 Haziran 2019 tarihleri arasında, yolcular tarafından verilen oylarla beş yıldızlı bir ölçek kullanıldı.  600’a yakın havayolu şirketinin bir milyonu aşan uçuşu puanlanarak gerçekleştirildi.

Emirates

Gm Dergi’nin diğer haberleri için tıklayın.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.