9.5 C
Antalya
Pazartesi, Ocak 17, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

En büyük hayalim Personel Akademisi

11.Resort Kongresi’nde “Konaklama sektöründe neler oluyor? ” başlıklı panelde Kilit Hospitality Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit konuşma yaptı.

Kilit, ‘Personel’ konusuna vurgu yaptı.

Tolga Kilit Otellerin kimyasında neler oluyor sorusunu “Bu çok zor cevap verilecek bir konu. 8 sezondur turizmin içindeyim. 5 sezon krizle geçti. Şimdi de pandemi dönemindeyiz. Ancak bunu da atlacağız” diye cevapladı

EN BÜYÜK HAYALİM PERSONEL AKADEMİSİ

Kilit: “Şu an en büyük sıkıntımız personel. Bir Gastronomi Eğitimcisi ile konuştuğumda durum 5 yıl sonra mutfak elemanı bulamayacağız diyerek durumumuzu ortaya koydu” dedi.

Tolga Kilit sözlerine şöyle devam etti: “Personel konusunda hem sayı hem de nitelik anlamında sıkıntı yaşıyoruz. Antalya olarak personele bir akademi kurmalıyız. Bu konuda 1955 ten bu yana hizmet veren grup olarak elimizde akademi için malzeme iz var. bunu akademiye dönüştürmek için imkan var. Gastronomi anlamında her türlü desteği vermeye hazırız. Bu konu Bakanlık olarak teşvik ve destek verilmeli ve masaya yatırılmalı. Bunu gerçekleştirirsek Türk Turizmi ivme kazanarak başarılı işlere devam edecektir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER