Enver Murad, Inventum Global Bünyesine Dahil Oldu

Güncel 14 Mart, 10:10'de eklendi

Enver Murad, Inventum Global Bünyesine Dahil Oldu

Enver Murad, yüksek kaliteli toplantı ve etkinlik hizmetleri, destinasyon düğünleri düzenleyen Inventum Global ailesine dahil oldu.

 

 

Murad, 2015 yılından itibaren Gezinomi de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştı. 5 Ocak 2019 tarihi itibarıyla kurumdan ayrıldığını duyurmuştu.

 

Enver MURAD, turizm kariyerine 1996 yılında ETS Tur ‘da başlamıştı. 2004 yılına kadar Fethiye Bölge Müdürlüğü pozisyonunda görev almıştı. Tez Tour Dalaman Bölge Müdürü olarak 2004 yılında göreve başlayan MURAD, 2006 – 2010 yılları arasında Tez Tour Belek – Antalya Kontrat Müdürlüğü ve Yurt Dışı Pazarlama Departmanı yöneticiliği görevini üstlendi. Enver MURAD en son 2010 yılında Tez Tour’ un Türkiye’nin iç pazara açılmasına istinaden, departmanın kurucusu ve proje yöneticisi olarak Tez Tour ‘da Türkiye Pazarı Müdürü pozisyonunda 2015 yılına kadar görev aldı.

Inventum Global Bünyesinde

Murad, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Çok ayrıcalıklı işler yapan bu oluşumun içerisinde yer almaktan heyecan duyduğunu dile getirdi.

Biz de GM Turizm ve Yönetim Dergisi olarak Enver Murad’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

 

 

Inventum Global Hakkında

Bir Organizasyonun Başarısı Her Bireyin Ortak Çabalarının Sonucudur

Inventum Global, eşsiz seyahat deneyimleri için uluslararası standartlarda hizmetler sunuyor. Danışma yaklaşımından, kişiselleştirilmiş hizmete, her bir projenin özgün karakterini ortaya çıkaran yaratıcı fikirleri üreterek, uygulamasını yönetiyor.

Amaçları, ihtiyaçları doğru anlamak, anlatmak, ve her seferinde optimal bir çözüm sunabilmek. Bu zamana ayak uydurmak, yenilikçi olmak ve güncel trendlere ve değişikliklere bağlı olarak işi yönetmek demektir. Ekipleri, aynı bakış açısı, tutku ve hassasiyet ile müşterileri için “mükemmeli” oluşturmaya odaklanmıştır.

 

Türkiye’nin En Büyük Ve Lider DMC Şirketlerinden

Inventum Global, saygın şirketler, kurumlar ve kişiler adına hareket ediyor.  Yüksek kaliteli toplantı ve etkinlik hizmetleri, destinasyon  düğünleri düzenliyor. Tüm toplantıların, teşviklerin, konferansların ve etkinliklerin kavramsal olarak etkileşime girmesini sağlıyor. Altyapı, lojistik, transferler, konaklama ve iletişim dahil seyahatinizin her aşamasında yanınızda oluyor.

.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.