Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel ve Euphoria Hotel Tekirova Güvenli Turizm Sertifikalarını Aldı

Güncel 3 Ağustos, 14:02'de eklendi

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel ve Euphoria Hotel Tekirova Güvenli Turizm Sertifikalarını Aldı

 

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel ve  Euphoria Hotel Tekirova Güvenli Turizm Sertifikalarını Aldı.

 

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel ve  Euphoria Hotel Tekirova tüm denetimleri geçerek güvenli turizm sertifikalarını almaya hak kazandılar. Misafirlerine güvenli ve hijyenli bir ortamda hizmet vermeye devam edecekler.

 

Euphoria Hotel Tekirova, Akdeniz bölgesindeki arkeolojik ve doğal güzellikleri ile anılan “Türk Rivierası” nda yer alıyor. Euphoria Hotel Tekirova, deniz, güneş, tarih ve doğanın tadını çıkarmak ve tatil arzularınızla uyum içinde buluşmak için mükemmel bir yer. Antalya’nın Kemer ilçesinin Tekirova bölgesinde yer alan otel, 516 odasıyla deniz kenarında bir konaklama imkanı sunuyor Euphoria Hotel Tekirova, cennetin bir köşesine benziyor.

sertifika

Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel,  Türkiye’nin ilk Cittaslow’u olan İzmir’in Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. Korunmuş tarihi ve kültürel yapıları, cömert yeşil alanları ve uzun, görkemli bir sahil şeridi ile bu güzel kasabada. Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel, konuklarına mükemmel konumu ve muhteşem sahil manzaralarını birleştirerek huzurlu ve sakin bir tatil sunuyor. 90.000 metrekarelik bir alanda kurulan Euphoria Aegean Resort And Thermal Hotel, 423 odasıyla bölgenin en büyük konaklama kapasitesine sahiptir. Ayrıca, otel kendi özel adası olan tek yerel konukseverlik mekanıdır. Euphoria lüks odaları, suitleri, villaları ve genel mimarisi -her küçük detayın misafirlerinin memnuniyeti için düşünüldüğü – hayranlık uyandırıyor, hepsi de güler yüzlü personeli ve kusursuz temiz konaklama sayesinde 5star kaliteli hizmet ve atmosfer tarafından desteklenmektedir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.