Fettah Tamince ve Murat Ülker’in Mutlu Günü

Güncel 5 Nisan, 10:52'de eklendi

Fettah Tamince ve Murat Ülker’in Mutlu Günü

Rixos Hotels ve Sembol İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nin kızı Hatice Temince ile Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in oğlu Yahya Ülker, hayatlarını birleştirdi.

 

Nikâh töreni Sait Halim Paşa Yalısı’nda aile arasında düzenlendi. Nikâh töreni sonrası aile adına Ali Ülker teşekkür konuşması yaptı. Konuşmasında nikâh törenine tebrik mesajı gönderen  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajını paylaştı. Mesajda, “Her iki ailenin çocuklarının bir ömür boyu sağlık, sıhhat ve mutluluklar dilerken her iki aileyi tebrik eder gençlerimize mutluluklarının nice uzun yıllar sürmesini dilerim.” ifadeleri kullanıldı.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda verilen yemeğine ailelerden oluşan sınırlı sayıda davetli katıldı.

Hatice Tamince-Yahya Ülker çiftinin düğün töreni 6 Nisan 2019 Cumartesi günü Dubai’de düzenlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FETTAH TAMİNCE: “MARDAN PALACE İLE İLGİLENİYORUZ”

Hürriyet Yazarı Jale Özgentürk’ün köşesine taşıdığı dünkü yazısında Rixos otellerinin Mardan Palace’ı almak için görüşme yürüttüğü bilgisine yer verildi. Hürriyet yazarı Jale Özgentürk’ün yazısına göre, daha önce Mardan Palace ile ilgilenmediklerini açıklayan Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, bu kez iddiayı doğruladı.

Özgentürk’ün kaleme aldığı köşesinde konuyla ilgili şu satırlara yer verildi. “Mardan Palace’ın açılışından kısa süre sonra sıkıntılar ortaya çıktıkça, çeşitli söylentiler gündeme gelmişti. Bunlardan biri de otelin işletmeciliğinin Rixos Grubu’nun Grubu’na geçeceği iddiasında. Ancak Fettah Tamince otelle ilgilenmediklerini ve böyle bir görüşmenin olmadığını söylemişti. Bugünlerde bu iddia yeniden gündeme geldi. 9 yıl önce ismi gündeme gelen Rixos Grubu’nun otelle ilgilendiği ve görüşmeleri sürdürdüğü belirtiliyor. Bunun üzerine Fettah Tamince’yi aradım. “Evet ilgileniyoruz, görüşüyoruz ama henüz sonuçlanmadı. Haftaya detaylı bilgi vereceğim” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.