FİT Holidays ve Kompas Travel’dan “Tek Yetkili Çalışma” Modelini Sürdürme Kararı

Güncel 18 Temmuz, 11:05'de eklendi

FİT Holidays ve Kompas Travel’dan “Tek Yetkili Çalışma” Modelini Sürdürme Kararı

Fit Holidays ve Kompas Travel yıllar süren işbirliklerini “Tek yetkili çalışma” konseptinde sürdürme kararı aldı.

Kazakistan Cumhuriyeti, Kırgızistan ve Özbekistan’dan ülkemize en çok turist getiren tur operatörlerinin başında yer alan Kompas Travel, Antalya operasyonunu geçmiş yıllarda da beraber çalıştığı Fit Holidays ile “tek partner modeli”nde çalışarak devam ettirme kararı aldı. Bu konu ile ilgili yapılan lansman ise Haziran ayında Almaty’de gerçekleşti.

Lansmanda 2020 yılı itibari ile ve 5 yıl boyunca Kompas Travel’in Antalya’da her türlü yerel hizmeti verecek olan tek acentanın Fit Holidays olacağı deklare edildi.

Fit Holidays adına, Yönetimi Kurulu Başkanı Ethem Okudur açıklama yaptı.  Okudur, çok partnerli çalışma modelinin operatörlerin düşündüğünün aksine her zaman ya da her destinasyonda daha verimli olmadığının altını çizdi. Yeterli güveni sağlayan tek bir partnere konsantre olmaları halinde karşılıklı artan verimin geri dönüşü ile hedefleri tutturmanın yanı sıra büyümenin de daha sağlıklı olacağını belirtti.  Ayrıca Tek yetkili çalışma modeline  2019 yılında bir test sürecini yaşayarak karar verdiklerini açıkladı. Akay Şirketler Grubu, iştiraki olan ve CIS pazarlarından incoming yapan Acentesi FIT Holidays ile birlikte 2019 sezonunda toplam  500,000 pax hedefliyor.

Rixos Otelleri Grubu desteği ile Almaty’de gerçekleştirildi. 600 acente katıldı ve eğlenceli vakit geçirdi.

Program boyunca Rixos Otellerinin tanıtımı parkın her yanında, görsellerde, led ekranlarda, sahnede yapıldığı gibi tüm katılımcılara Rixos promosyon ürünlerinin dağıtıldı.  Rixos Otellerinin katkısı ile gerçeklesen Lansman, basında ve sosyal medyada geniş yer aldı.  Rixos Otelleri Satış Koordinatörü Murat Alpman, her iki gruba da teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.