Flyone Moldova’dan Antalya Uçuşlarına Başladı!

Güncel 19 Eylül, 09:57'de eklendi

Flyone Moldova’dan Antalya Uçuşlarına Başladı!

moldova'dan
Flyone Moldova’dan Antalya Uçuşlarına Dün itibariyle Başladı. Flyone Hava Yolları 2020 yaz sezonu boyunca hizmet vermeyi sürdürecek.
Turizmin Başkenti Antalya yeni uçuşlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Antalya Airport tarafından yapılan açıklamaya göre;

Flyone Hava yolu şirketi 18 Eylül İtibariyle ilk Yolcularını Antalya Havalimanına getirdi.

Sezonun geri kalanında da hizmet vermeye devam edecek.

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.