FTI Group’un Bodrum Hedefi 140 Bin Yolcu

Güncel 14 Mayıs, 09:30'de eklendi

FTI Group’un Bodrum Hedefi 140 Bin Yolcu

FTI Group’a bağlı Meeting Point Turkey ve MP Hotels’in üst düzey yöneticileri Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette, Bodrum turizminin geleceği hakkında önemli ve olumlu görüşmeler konuşuldu. FTI Group Bodrum için 140 bin yolcu hedeflediğini açıkladı.

bodrum

Bodrum’da 4 otel ile hizmet vermeye başladıklarını belirten FTI Group Ortağı Roula Joun Bodrum turizmi için yaptıkları faaliyetlerin bu yıl da devam edeceğini söyledi. 2018 yılında bölgeye 130 bin yolcu getirdiklerini belirtti. Jouni, 2019 hedeflerinin ise 140 bin yolcu olduğunu ifade etti.

FTI Group Yönetim Kurulu üyesi ve şirket ortağı Roula Jouni, MP Hotels Genel Müdürü Ahmet Pandır, Meeting Point Turkey CEO’su Kamil Özil, Meeting Point International  Ticari Müdürü Okay Yıldırım, Meeting Point Turkey Bodrum Kontrat Müdürü Hakan Alim vardı.

Fransa’nın 20 Kentinden Bodrum’a

Fransız pazarında da Bodrum’u tanıttıklarını dile getiren Jouni, Fransa’nın 20 farklı şehrinden Bodrum’a uçuşlar getireceklerini söyledi. Hollanda , İsviçre ve Avusturya’dan da haftada bir uçak  olmak üzere uçuşlarının Ekim ayı sonuna kadar devam edeceğini ifade etti.

bodrum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiye ve Güney Kore Arasında Turizm Köprüsü

Türkiye ve Güney Kore Arasında Turizm Köprüsü

Güney Kore Oteller Birliği ve Güney Kore Turizm Üniversitesi yetkililerinden oluşan Güney Kore heyeti Antalya’da. Buluşmanın Amacı; Türkiye-Güney Kore arasında turizm işbirliğini geliştirmek.

(TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği Güney Kore’de işbirliği protokolü imzaladığı Güney Kore Oteller Birliği ve Güney Kore Turizm Üniversitesi yetkililerine Antalya’da ev sahipliği yaptı. Güney Kore Oteller Birliği Başkanı Yoo Yong-Jong, Genel Sekreteri Jung Oh-Sup, Güney Kore Turizm Üniversitesi’nden Prof. Dr. Park Mi-Sun ve Güney Kore Turizm Organizasyonu Müdürü Lee Jae-Sang’dan oluşan heyet, 3 gün boyunca Antalya’da çeşitli görüşmeler ve incelemelerde bulundu.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.