Granada Luxury Belek  İlk Misafirleriyle Kapılarını Açtı

Güncel 26 Haziran, 10:52'de eklendi

Granada Luxury Belek  İlk Misafirleriyle Kapılarını Açtı

Granada Luxury Belek, tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsü salgınının ülkemizde de görülmeye başlamasıyla birlikte faaliyetine geçici bir süre ara vermişti.  Granada Luxury Belek 26 Haziran ( bugün) itibariyle tekrar kapılarını açtı.

açtı

Otele gelen ilk misafirleri girişte çiçeklerle karşılayan Genel Müdür Enis ÖZSİNAN, otelimizi tercih eden konuklarımız ve personelimizin sağlığını koruyacak tüm önlemleri aldıklarını belirtti. Özsinan Sözlerine şu cümlelerle devam etti.

Enis Özsinan: “ Güvenli Turizm Sertifikalarımızla Hizmete Devam”

Özsinan; “ tüm tedbirlerimizi aldık.Hijyen ve temizlik önlemlerinin en ince detaylarına kadar uygulandığını söylemek mümkün. Ayrıca Granada Luxury Hotels bünyesinde yer alan Granada Luxury Belek ve Granada Luxury Beach otellerinin Bakanlık tarafından yapılan denetimlerden başarıyla geçti. Bu denetimler sonucunda “Güvenli Turizm Sertifikalarımızı  da aldık. İlk Misafirlerimizle kapılarımızı tekrardan açmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sektöre tekrardan merhaba demenin sevinciyle sağlıklı ve güvenli hizmetimizi devam ettireceğiz” dedi.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Erçin YALÇIN 26 Haziran 2020

Sevgili Adanan Soykal ve tüm otel ekibine sağlıklı sezonlar olsun.