23.4 C
Antalya
Cumartesi, Mayıs 21, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Granada Luxury Belek Ödüllere Doymuyor

“Granada Luxury Hotels markasının efsane oteli Granada Luxury Belek ödüllere doymuyor.

 

Holidaycheck, Tripadvisor, Booking.com, QM Awards gibi büyük turizm ödüllerinin yanına şimdi de Tophotels.ru ödülünü ekledi.

Türkiye’den sadece 30 otelin kazanabildiği, Dünya’nın en iyi 100 oteli arasına girerek kazandı.

Granada Luxury Belek otel  Genel Müdürü Syn. Enis ÖZSİNAN;

“Bu ödülü almanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, Granada Luxury markasının kalite anlayışının üzerine her geçen gün koyarak ilerlemeye devam edeceklerini söyledi ve kazandığımız bu ödül için siz değerli misafirlerimize, tophotels.ru ekibine ve Granada Luxury Belek çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz.”

doymuyor

 

 

 

 

 

GRANADA LUXURY BELEK “EN İYİ AQUAPARK OTELİ” SEÇİLDİ

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 9.su gerçekleşen, Qm Awards 2018 Ödüllerinde Türkiye’nin En İyi Yönetilen Mice Oteli seçilen Granada Luxury Belek’e. Shining Star Awards 2019 tarafından “En İyi Aquapark Oteli” ödülü verildi.

Shining Star Awards 2019 tarafından Granada Luxury Belek “En İyi Aquapark Oteli” ödülüne layık görüldü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  QM AWARDS 2021 sahiplerine kavuşacak

İstanbul’da gerçekleştirilen ödül töreninde Granada Luxury Belek’in ödülünü Genel Müdürü Enis Özsinan aldı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rusya'da oteller fiyatları indiriyor
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER