Granada Luxury Belek’ten Dünyada Bir İlk

Güncel 1 Ağustos, 15:36'de eklendi

Granada Luxury Belek’ten Dünyada Bir İlk

Cep telefonlarında oynanabilen ve otele ait özel bir oyunu misafirlerine sundu. Granada Luxury Belek, bu uygulaması ile dünyada bir ilke imza attı.

“Granada Krallığı” adı altında hayata geçirilen bu oyunu her gün yüzlerce kişi oynuyor ve günün sonunda da çeşitli ödüllere sahip oluyor.

Teknolojiye yatırım yapan oteller, misafirlerinin memnuniyeti ve isteklerini de göz önüne alarak yeni uygulamalara imza atıyorlar. Granada Luxury Belek, misafirlerinin yanlarından hiç ayırmadıkları telefonlarında gün boyu oynayacakları ve günün belli bölümlerinde ödüllendirildikleri otele ait özel bir oyunu hayata geçirdi.

Granada Krallığı, misafirlerin büyük ilgisini çekiyor

“Granada Krallığı” adı altında gerçekleştirilen ve Antalya Teknokent’te Uras Oyunlastirma Platformu tarafından geliştirilen oyun, misafirler tarafından büyük ilgi görürürken, her gün yüzlerce kişi bu oyunu oynuyor. Otelin dört bir yanına asılan QR Kodlar ile telefonlarını taratan misafirler hem oyunu indiriyorlar hem de çeşitli anketlere cevaplar vererek otel için önemli düşünceleri de iletmiş oluyorlar.

Granada krallığının kralını ve kraliçesini ilan edip ödüllendiriyoruz!

Yaklaşık iki aydan bu yana bu hizmeti misafirlerine sunduklarını dile getiren Granada Luxury Hotels’te Bilgi İşlem Müdürü Onur Taşkın yaptığı açıklamasında, dünyada bir ilke imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını söylerken, “  Şu anda otelimizde günlük 4 bin cihazı internete bağlıyoruz. Dolayısı ile bu oyunu da bir ihtiyaç nedeniyle misafirlere sunduk. Bu etkileşim sayesinde misafirlerin oyunu indirmesine ve oyunu oynamasına ve mekanlarımızı ziyaret etmesini sağlıyoruz. Çeşitli görevler verdikten sonra günün sonunda amfi tiyatroda ödül veriyoruz. Bu iş bir nevi Animasyon aktivitesi gibi de oldu. Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda dünyada da tek şu anda. Bu oyun ile misafirlerimizin otele gediklerinde sadece havuzda ya da birkaç mekanı değil tüm oteli yaşamalarını sağlamak. Ayrıca bu oyun sonunda dereceye girenleri sahneye çıkartıyor Granada krallığının kralı ve kraliçesini ilan edip ödüllendiriyoruz” dedi.

Halil ÖNCÜ ( BELEK / ANTALYA )

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.