Gür : “Herkesin Otel Kapattığı Dönemde Otel Açtık”

Güncel 20 Kasım, 16:24'de eklendi

Gür : “Herkesin Otel Kapattığı Dönemde Otel Açtık”

 Sapanca’da 450 milyon TL yatırımla NG Sapanca Enjoy açıldı. NG Hotels,  bu yatırımı ile ikinci  5 yıldızlı oteli Sapanca’ya kazandırdı. Konuyla ilgili olarak NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, “Herkesin otel kapattığı dönemde otel açtık” ifadesini kullandı.

NG Hotels’in Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür

Milliyet Gazetesi’nden Hanife Baş’ın Haberine göre;  NG Hotels, Sapanca’da ikinci otelini açtı. 5 yıldızlı NG Sapanca Enjoy, 450 milyon TL yatırımla inşa edildi. Grubun aynı ilçede NG Sapanca Wellness&Convention adlı bir oteli daha yer alıyor.

450 Milyon TL Yatırımla NG Sapanca Enjoy Açıldı

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, otelin temelini 2.5 yıl önce attıklarını belirterek, “270 odalı bir tesis. 300 milyon TL’ye mal olur diye tahmin etmiştik. 450 milyon TL’ye tamamladık. Herkesin otel kapattığı dönemde yatırım yapmak, otel açmak cesaret işi. Biz bu cesareti gösterdik” dedi.

Mayıs ayında açılış planladıklarını ancak pandemi nedeniyle kasıma ertelediklerini dile getiren Gür, rezervasyon almaya başladıklarını, ilk rezervasyonun geceliği 15 bin TL olan kral dairesine, ikinci rezervasyonun da suit odaya geldiğini aktardı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.