Gürsel Özcan Armas Global’de

Güncel 26 Şubat, 13:10'de eklendi

Gürsel Özcan Armas Global’de

Türkiye’nin güçlü turizm gruplarından Armas Global, 2020 yılı itibari ile değerli turizmci Gürsel Özcan’ı Doğu Bölgesi Koordinatörü olarak kadrosuna kattı.

Gürsel Özcan, Armas Global markasına bağlı Antalya – Alanya bölgesindeki 6 tesisin koordinasyonu, çalışma prensiplerinin standardizasyonu, misafir memnuniyetlerinin ve hizmet kalitesinin artırılması ile daha iyi pazarlanabilirlik alt yapısının sağlanması konularında görev yapacak.

Üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu

Gürsel Özcan, İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 1982 yılında Ege Üniversitesi Aydın Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunu oldu.Daha sonra Kuşadası, Ankara, İstanbul, Yalova ve Antalya bölgelerindeki çeşitli otel ve tatil köylerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

Özcan’dan Açıklama

2020 Ocak ayı itibari ile Armas Global bünyesine katılan Özcan, yeni görevi hakkında şu ifadeleri kullandı;
“Armas Global, doğduğu günden bu yana emin adımlarla büyümüş, 17 otel ile ülkemiz zincir otel gruplarına dâhil olmuş ve hizmet standartları oturmuş bir grup. Amacımız otellerimizde, misafir beklenti düzeylerinin daima üstünde bir memnuniyet sağlayabilmektir. Yapısal ve güncel reformlarla bu hedefi yakalamak bizim için artık bir vazgeçilmezdir. Modern ve paylaşımcı bir yönetim anlayışımız ile bu hedeflerimizi yakalamak bizim misyonumuzdur.”

 

GM Dergisi olarak Gürsel Özcan’a yeni görevinde başarılar dileriz…

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.