Hicabi Ayhan “ Türkiye Güvenli Kış Tatilinin Gözdesi Olacak”   

Güncel 24 Ekim, 10:19'de eklendi

Hicabi Ayhan “ Türkiye Güvenli Kış Tatilinin Gözdesi Olacak”

 Türkiye tatil turizmi için ilgi görmeye devam ediyor. FTI GROUP, ülkemizin yıl boyunca vadettiği turizm potansiyeli ile MP Hotels’in yeni üyesi Aquaworld Belek’in kapılarını 8 Kasım’da açacak. FTI Destinasyon Türkiye Grup Başkanı Hicabi Ayhan, “Aquaworld Belek by MP Hotels’te konaklayan misafirlerimiz büyük kompleksteki birkaç binaya yayılan odalara, hava durumuna bağlı olarak kullanıma hazır olacak 11 yüzme havuzuna, esnek servis süreleriyle hizmet veren restoranlara ve geniş mesafeli ortak alanlara sahip bir otelde keyifli ve güvenli bir tatil deneyimi yaşayacaklar. Denize sıfır otelimiz kaydıraklı parkı ile aile tatili için de ideal bir seçenek olacak” dedi.

hicabi ayhan

Türkiye Güvenli Kış Tatilinin Adresi

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen otel zincirlerinden FTI GROUP, MP Hotels markası altında hizmet verdiği otellere Belek’te bir yenisi ekliyor. 8 Kasım 2020’de ilk konuklarını ağırlamaya başlayacak olan Aquaworld Belek by MP Hotels, FTI GROUP’un Türkiye turizmine ve otellerinde uyguladığı pandemi önlemlerine duyduğu güvenin bir yansımasını oluşturuyor.

Avrupa’nın sonbahardaki bulutlu havasından kaçmak ya da yaz tatilini geç yapmak için Türkiye Rivierası kıyılarına olan tatil talebi haftalardır artışta. Otellerde bulunan geniş imkanların yanı sıra Milet, Efes, Afrodisias gibi antik kent ve kalıntılara olan yakınlık da ülkemizin kış mevsiminde dahi büyük bir ilgi görmesine imkan tanıyor. Aquaworld Belek by MP Hotels, konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmasını sağlayacak olanaklarıyla misafirlerine yıl boyunca hizmet verecek.

hicabi ayhan

Kış İçin Güvenli ve Tüm İdeal Seçenekler Mevcut

Tourexpi’de Yer alan Habere Göre; FTI Destinasyon Türkiye Grup Başkanı Hicabi Ayhan, “Aquaworld Belek by MP Hotels’te konaklayan misafirlerimiz büyük kompleksteki birkaç binaya yayılan odalara, hava durumuna bağlı olarak kullanıma hazır olacak 11 yüzme havuzuna, esnek servis süreleriyle hizmet veren restoranlara ve geniş mesafeli ortak alanlara sahip bir otelde keyifli ve güvenli bir tatil deneyimi yaşayacaklar. Denize sıfır otelimiz kaydıraklı parkı ile aile tatili için de ideal bir seçenek olacak” dedi.

Hicabi Ayhan, “Deniz tatilcileri arasında popüler olan bölgelerde hijyen konseptlerinin etkili olduğu, misafirlerimiz tarafından yapılan PCR testlerinin sonuçlarıyla da kanıtlandı. Seyahat uyarısının kaldırılmasından sonraki ilk iki ayda toplam 60 bin yolcumuzdan 202’sinin koronavirüs testi pozitif sonuçlandı, bu da yalnızca yüzde 0,3’lük bir orana karşılık geliyor. Hastalık hepsinde hafif ya da semptomsuz seyretti, böylece hiçbirinin hastaneye gitmesi gerekmedi” değerlendirmesinde bulundu.

 

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.