32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Hint düğünleri Antalya’ya hızlı bir dönüş yaptı

Hintli düğün ve etkinlik firması olan Chapter 2 Events’in Kurucusu Kudal Laungani; Türkiye bizim için önemli bir destinasyon. Düğün organizasyonu konusunda ülkemizde Türkiye popülerliğini koruyor” diyerek bu yılın sonunda ve 2023 yılında organizasyonların daha da iyi olacağını dile getirdi.

İKİ YILIN ARDINDAN ANTALYA’DA İLK DÜĞÜN

Türk Turizm ve düğün organizasyonları hakkında Laungani ; “Pandemi nedeniyle iki yıldır Türkiye’ye organizasyon düzenleyemedik. Ama bu yıl tekrardan hızlı bir dönüş yaptık. Pandemiden sonra ilk düğün organizasyonun Antalya’da gerçekleştirmiş olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

2023 ÇOK DAHA İYİ OLACAK

Bu yıl için Türkiye hedefleri hakkında ise Laungani; “Türkiye’de ve Antalya’da organizasyonları gerçekleştirdikçe İnsanlarda Türkiye’nin daha güvenli olduğu algısı giderek artacaktır. Gelen taleplerden de bunu açıkça görmekteyiz. Ekim ve Kasım Ayında bir düğün organizasyonunu daha Türkiye’de gerçekleştirme planımız var. 2022 yılı sonuna doğru ve 2023 yılında etkinlik ve düğün taleplerinin artacağına ve daha iyi bir sezon olacağını söylemek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER