İBB TURİZM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİR İLK!

Güncel 11 Şubat, 10:43'de eklendi

İBB TURİZM MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİR İLK!

Yapımcılığını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Turizm Müdürlüğü’nün üstlendiği İstanbul’un Sualtı Çeşitliliğini Anlatan İki Deniz Bir Şehir: Su Altından İstanbul Belgeseli 12 Şubat 2019 Salı günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda izleyicileriyle buluşacak.

Saat 19.00 da açılış kokteyli ile başlayacak olan organizasyon saat 20.00 da İki Deniz Bir Şehir: Su Altından İstanbul belgeselinin gösterimi ile devam edecek.

Gösterim, İBB Turizm Müdürlüğü’nün ilk kamuya açık etkinliği olma özelliğini de taşıyor. Gösteri Uluslararası Otelciler Derneği’nin dikkatini çekti. Organizasyona tüm yönetim kurulu üyeleri  katılacak.

İBB Turizm Müdürü Halil İbrahim Şan’ın konu hakkında çağrıda bulundu. Tüm İstanbul halkının ücretsiz katılım sağlayabileceğini belirtti. “2 Deniz 1 Şehir: Su altından İstanbul isimli belgeselimizin galasında öncelikle Turizm sektörü emekçilerimizi görmek isteriz. Ayrıca tüm İstanbul halkımızı aramızda olması mutluluk duyarız.” dedi.

 

 

 

ALİ KIZILDAĞ “2019 YILI GELİR ANLAMINDA ARTI YÖNDE İLERLİYOR”

 

Calista Luxury Resort Genel Müdürü Ali Kızıldağ, 2019 yılı rezervasyon durumu için “Batı Avrupa ve İngiltere pazarlarından gelen erken rezervasyon taleplerinde artış olması, 2019 yılı için doluluk ve gelir anlamında beklentilerimizin artı yönünde ilerliyor ‘’ değerlendirmesinde bulundu.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.