İngitere 31 Temmuz’a Kadar Tüm Yetişkinleri Aşılayacak

Güncel 22 Şubat, 17:01'de eklendi

İngiltere, 31 Temmuz’a Kadar Tüm Yetişkinleri Aşılayacak

 İngiltere’de aşı programını hızlandırıldı. Şuana kadar 17 milyon kişinin aşılandığı ülkede 31 Temmuz’a kadar tüm yetişkinlerin aşılanması hedeflenmekte.

karantina

Konuyla ilgili Başbakan Boris Johnson, 31 Temmuz’a kadar ülkedeki tüm yetişkinlere koronavirüs aşısının ilk dozu için sıra gelmesini hedeflediklerini söyledi. Güncellenen bilgiyle, 15 Nisan tarihine kadar 50 yaş ve üstü yetişkinlerin tamamı ile kronik rahatsızlığı olan daha genç yaş gruplarının aşı yaptırabileceği anlamını taşıyor. 1500 civarında aşılama merkezi bulunan İngiltere’de bugüne kadar ilk doz aşısını olan kişi sayısı 17,2 milyona ulaştı. Ülkede ikinci doz aşıyı yaptıranların sayısı ise 600’bine ulaşmış durumda.

 

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.  Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliği taşıyacaktır.

İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.  Basılı yayınımız haricinde ayrıca sektöre yönelik güncel haberlerimiz www.gmdergi.com’da yayınlanmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.