InterContinental Hotels CEO’su Barr : Oteller Konuklarını Kaybetmemek İçin…

Güncel 29 Ekim, 09:53'de eklendi

Hotels CEO’su Barr : Oteller Konuklarını Kaybetmemek İçin ne yapmalı sorusunu yanıtladı. Konaklama sektörüne yönelik görüşlerini paylaştı.

İngiliz otel firması InterContinental Hotels & Resorts’un CEO’su Keith Barr, oteller konuklarını kaybetmemek için uyum sağlamalı , mevcut ticaret koşulları çok zor olsa da sektörün beş yıl içinde her zamankinden daha güçlü olacağını ve gelişmiş teknolojinin de Hotel News Now’dan Terence Baker , konukların ihtiyaçlarının ve firmaların operasyonlarının kalbinde yazıyor .

Çevrimiçi Yıllık Otel Konferansı’nda konuşan CEO, şu anda en acil gündem maddelerinin endüstri için savunuculuğa yardımcı olduğunu ve hükümete endüstrinin ekonomiler için devam eden önemini görmesi için baskı yaptığını söyledi. Firmaların ne kadar ofis alanına ihtiyaç duyduklarını yeniden gözden geçirmeleri ve konaklama yerlerinde ve eğlence mekanlarına ihtiyaç duyan eve bağlı ofis çalışanlarında artış nedeniyle otelciler için yeni fırsatlar olacağını da sözlerine ekledi. dünya basınından

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.