İspanya Mayorka’da Oteller 3. Defa Fiyatlarını Düşürdü

Güncel 20 Mayıs, 10:26'de eklendi

İspanya Mayorka’da Oteller 3. Defa Fiyatlarını Düşürdü

2019’un ilk ayınsdan beri iki kez fiyat indirimine gidilmesine rağmen İngiltere ve Almanya’daki satışlar hala durgun.

Mayorka’daki oteller  fiyatlarını üçüncü kez düşürdü. Bunun sebebi ise; talebin Türkiye’ye yönelmesi.

mayorka

İspanya’nın Mayorka bölgesine azalan fiyatlara oteller, ardı ardına fiyat indirimlerine giderek çözüm buldu.  Oteller, üçüncü indirimlerle talep artırıyor.

Alman DPA Ajansı’nın haberine göre otellerin 3. Kez fiyat indirimine gittiği bir paneldeki konuşmacılar arasındaki tartışmada ortaya çıktığı belirtiliyor.

 

Haberde Mayorka´daki otellerin yaz sezonu için indirim yapma planları kısa adı FEHM olan Federación Empresarial Hotelera de Mallorca,  (Mayorka Otelciler Birliği) tarafından paylaşılan bilgilerle de desteklendiği söylenenler arasında…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mehmet Aygün’den, Titanic Mardan Palace Açıklaması

Mardan Palace’ın ”Titanic Mardan Palace” ismiye yeniden faaliyete başlaması sonrasında Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün, Hürriyet‘e açıklama yaptı. Aygün, “Palace otele ‘resort’ konseptini de ilave ettik. 25 milyon Euro’luk yenileme yatırımı yaptık” dedi.

Aygün, Halk Bankası’ndan kiraladıkları otel için yıllık 8-10 milyon Euro arasında kira ödeyeceklerini söyledi. Anlaşmalarının 10 yıllık olduğunu belirtti. Kiraladıklarından itibaren otele 25 milyon Euro yatırım yaptıklarını ifade etti.

”Dubai’den özel kum getirdik”

Aygün, Titanic Mardan Palace’ın yerli ve yabancı acentelerle çalışmaya başladığını belirtti. Otelin sahiline Dubai’den özel kum getirdiklerini ve tesisi çocuklu aile oteline dönüştürdüklerini söyledi. ”Altyapıyı komple yeniledik. 48 villayı otelden bağımsız çalışır hale getirdik. Havuzlarını büyüttük. Biz bu yaptıklarımızla ‘palace’ ve ‘resort’ konseptlerini birleştirdik” ifadelerine yer verdi.

 

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Kagan ERGUL 20 Mayıs 2019

Yunaistandada durum ayni, çok yavaşlar bu sene…