İSTANBUL OTEL YÖNETİCİLERİ BİR ÇATI ALTINDA TOPLANACAK

Güncel 24 Haziran, 16:36'de eklendi

İstanbullu otel yöneticileri Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin İstanbul şubesini kurma kararı aldı. İPYOD adıyla faaliyet gösterecek olan derneğin amacının daha kaliteli bir yönetim ile otellere değer kazandırmak olduğu açıklandı.

 istanbulyoneticileribirçatialtindatoplaniyor

 Silence İstanbul Oteli Genel Müdürü Ali Can Aksu

İstanbul otellerinin yöneticileri İstanbul Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (İPOYD) çatısı altında birleşme kararı aldıklarını açıkladı. Suadiye Oteli’nde bir araya gelen otel yöneticileri, Antalya’da 20 yıl önce kurulan POYD’un İstanbul şubesinin kurulmasını prensip olarak kabul etti. Yöneticiler, amaçlarının Türk turizminin ve otellerin daha kaliteli yönetime kavuşması, dolayısıyla otellerin, yöneticileriyle birlikte değer kazanması olduğunu söyledi. İlk toplantının Anadolu yakasında yapıldığını belirten Silence İstanbul Oteli Genel Müdürü Ali Can Aksu, ikinci toplantının ise Avrupa yakasında yapılacağını kaydetti.

“TÜRK TURİZMİN GELİŞMESİ İÇİN İYİ YÖNETİCİLERE İHTİYAÇ VAR”

Suadiye Oteli Genel Müdürü Murat Yumak’ın ev sahipliğinde düzenlenen İPOYD’u oluşturma toplantısına Antalya POYD tarafından yetkilendirilen Ali Can Aksu başkanlık ederken, uzun yıllar Hilton, Sheraton Otellerinde çalışan ve Yılmaz Ulusoy Tesisleri’nin Turizm Koordinatörlüğünü yapan Ersin Özgündoğdu da görüşleriyle katkıda bulundu. Toplantıya katılan otel yöneticileri, Türk turizminin gelişmesi için iyi yöneticiler ve iyi yönetime ihtiyacı olduğunu kaydederek, “Hem yatırımcılar, hem turizm, hem de otel yöneticileri kazanacak” dedi.

Toplantıya katılım gösteren otel yöneticileri ise şöyle; Kozyatağı Hilton Oteli Genel Müdürü Ergün Demiray ve F&B Müdürü Gürkan Kaban, Silence İstanbul Oteli Genel Müdür Yardımcısı Ümit Düzgünman, Silence İstanbul Oteli Satış Müdürü Seher Baysal, Prince Otel Sirkeci Genel Müdürü Tayfun Sancar, BizCevahir Mecidiyeköy Genel Müdürü İlke Demirbilek, Heybeliada Merit Halki Palas Genel Müdürü Bülent Hasanreisoğlu, Dossi Dossi Hotels Genel Koordinatörü Muhammed Cüntay, Cevahir İstanbil Asia Genel Müdürü Selçuk Kuttaş, Dedeman Kozyatağı Genel Müdürü Nadir Kadakal, Parma İstanbul Otel Genel Müdürü Mustafa Kılıç, ByOtell Kozyatağı Genel Müdürü Oktay Sıdar, Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Kemal Sinmez.  TurizmdeBuSabah

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.