İstanbul’un İlk JW Marriott Oteli, Yeniden Sizlerle!

Güncel 24 Haziran, 09:29'de eklendi

İstanbul’un İlk JW Marriott Oteli, Yeniden Sizlerle!

JW Marriott Istanbul Bosphorus yeni süreçte aldığı önlemlerle Temmuz başında yeniden kapılarını açıyorsizlerle.

 JW Marriott Istanbul Bosphorus Temmuz ayının başında yeniden hizmete açılıyor

Dünya genelindeki toplam 29 ülkede 88 oteliyle hizmet veren JW Marriott markasının en yeni üyelerinden JW Marriott Istanbul Bosphorus, tarihi yarımadaya kucak açan muhteşem boğaz manzarasıyla misafirlerini yeniden ağırlayacak

Temmuz başında yeniden misafirleriyle…

JW Marriott Istanbul Bosphorus, 180 yıl önce İtalyan mimarlar tarafından inşa edildi. önemli bir liman ticaret merkezi olan Veli Alemdar Han’ın tarihi dokusu korunarak restore edilmesi sonucu turizme kazandırıldı. Tarihi yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve boğazı da kapsayan muhteşem manzarasıyla Temmuz başında yeniden misafirlerini ağırlamaya başlıyor.

Tüm alanlarda Tedbirler Tamam

JW Marriott Istanbul Bosphorus’un tüm alanlarında yeni normal sürecinde alınan tüm hijyeni önlemleriyle hazır. Bunlara ek olarak tüm menüler, misafir hizmetleri kitapçığı, haritalar, tavsiye edilen lokasyonlar ve misafir bilgilendirme notlarının dijital versiyonları hazırlandı.  Otel misafirleri ihtiyaç duydukları tüm bilgilere oda televizyonlarından ya da QR kod okuyucu kullanarak telefonlarından kolaylıkla dijital olarak erişme imkanına sahip olacak.

Temas istemeyen misafire..

Yeni normal sürecinde alınan bütün önlemler ile birlikte oda servisi siparişi veren misafirler,herhangi bir çalışan ile temas kurmak istemez ise, verdiği oda servisi siparişini otel içinde belirlenen teslim alma noktasından alabilecek. JW Marriott Istanbul Bosphorus’taki bir diğer yenilik ise; misafirin otelden paketlerini teslim alarak evlerinde tüketebilecekleri bir take away menüsünü ile başlayan eve teslimat sistemi. Kişiselleştirilmiş ve keyifli bir konaklama deneyimi için JW Marriott Istanbul Bosphorus misafirlerini ağırlamaya hazır.

Sizlerle Buluşmaya Hazır

Bu dönemde İstanbul’un tadını doya doya çıkarmak isteyenler için JW Marriott Istanbul Bosphorus’ta birçok yeni konaklama fırsatı sunuluyor. , Kişiselleştirilmiş ve keyifli bir konaklama deneyimi için JW Marriott Istanbul Bosphorus misafirlerini ağırlamaya hazır. Kişiselleştirilmiş ve keyifli bir konaklama deneyimi için JW Marriott Istanbul Bosphorus misafirlerini ağırlamaya hazır.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.