İŞTE ANTALYA’NIN EN ÇOK VERGİ ÖDEYEN VE DÖVİZ KAZANDIRAN TURİZM FİRMALARI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 18 Eylül, 17:59'de eklendi
MP Turkey, Akay Turizm, Kilit Global Turizm, Sertaş Turizm, Özaltın Otel İşletmeleri, GİTAŞ Turizm, Sun Ekspress Galeri Kristal Turizm ve . Fine Otel ödül alan turizm firmaları
 Antalya’da 2016 yılının kurumlar ve gelir vergisi rekortmenleri ile en çok ihracat yapan ve istihdam sağlayan 46 firma ve kişi ödüllendirildi.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) Konferans Salonu’ndaki geleneksel ödül törenine, iktidar ve muhalefet partilerinden yoğun katılım oldu.
Ödül törenine Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Vali Münir Karaloğlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, AKP Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, ibrahim Aydın ve Atay Ustu, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve ilçe belediye başkanları, ATSO Başkanı Davut Çetin, yönetim kurulu, meclis üyeleri ve çok sayıda işadamı ve davetli katıldı.
Turizm sektöründen ödül alanlar:
SEYAHAT ACENTELERİ:
 
Firma adı        Getirdiği döviz 
MP Turkey     208 milyon 402 bin Dolar.
Akay Turizm   26 milyon 771 bin Dolar.
Kilit Global     25 milyon 47 bin Dolar.
KONAKLAMA TESİSLERİ: 
Sertaş Turizm  27 milyon 565 bin Dolar.
Özaltın Otel     18 milyon 416 bin Dolar.
GİTAŞ Turizm  17 milyon 457 bin Dolar.
SGK’YA EN ÇOK PRİM ÖDEYENLER: 
Sun Ekspress  101 milyon 849 bin TL.
Galeri Kristal     84 milyon 246 bin TL.
Fine Otel           78 milyon 361 bin TL.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.